Xi
 » Podręczniki szkolne  » Szkoła podstawowa  » Klasa 8  » Matematyka

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium. Szkoła podstawowa
5/5
33,49 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
101,27 zł

Repetytorium Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka pomoże uczniowi skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2021/22, a ponadto utrwalić wszystkie zagadnienia z podstawy programowej przewidziane do realizacji przed egzaminem. Repetytorium zostało zweryfikowane po pierwszych egzaminach ósmoklasisty i wzbogacone o zadania, które wystąpiły na egzaminie w roku 2020.
Zawiera praktyczne informacje o egzaminie z matematyki, m.in. ile trwa, co można i czego nie wolno zabrać ze sobą na egzamin, ilu i jakich zadań można się spodziewać.
Ułatwia przypomnienie i uporządkowanie niezbędnej wiedzy teoretycznej dzięki małym porcjom informacji teoretycznych, ujętych często w tabele, schematy, które ułatwiają zapamiętywanie.
Umożliwia wyćwiczenie kluczowych umiejętności dzięki wielu rozwiązanym przykładom i odpowiadającym im ćwiczeniom do samodzielnego wykonania.
Zapewnia intensywny trening zadaniowy dzięki bogatemu i różnorodnemu zbiorowi zadań egzaminacyjnych otwartych i zamkniętych.
Zawiera zadania zaprezentowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, dzięki czemu zwraca uwagę na najbardziej reprezentatywne przykładowe zadania egzaminacyjne.
Pozwala samodzielnie przeprowadzić próbny egzamin dzięki przykładowemu arkuszowi egzaminacyjnemu podsumowującemu całość powtórzenia.
Umożliwia systematyczną pracę w domu lub w szkole przejrzysta struktura publikacji pozwala rozłożyć przygotowania na etapy.
Zawiera przydatne informacje matematyczne w formie plakatowej, które zwracają uwagę na wybrane reguły i prawidłowości matematyczne.
Zawiera odpowiedzi i rozwiązania (pod kodami QR) do wszystkich zadań, które pozwalają samodzielnie zweryfikować swoje rozwiązania i ocenić stopień własnego przygotowania do egzaminu.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Maja C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 13-02-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobre repetytorium. Bardzo mi pomaga w nauce do egzaminu ósmoklasisty! Serdecznie wszystkim polecam!

Justyna M.

Klient zweryfikowany

5/5
| 13-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo przydatne, super wytłumaczenia. Polecam, dobry prezent dla ósmoklasisty.

Izabela P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 15-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobre repetytorium. Najważniejsze że córce pomaga :)

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

Produkty od Autora:

3049589
Ładowanie...