TCP/IP. Księga eksperta
TCP/IP. Księga eksperta. Wydanie II Druk na żądanie Drugie wydanie TCP/IP. Księga eksperta to kompletne źródło wiedzy o TCP/IP i protokołach pokrewnych. Książka opisuje techniczne podstawy funkcjonowania Internetu, często ukryte przed zwykłymi użytkownikami. Dostarczy Ci mnóstwo cennych wskazówek przedstawiających m. in. praktyczne sposoby radzenia sobie z najrozmaitszymi problemami, konfigurowaniCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Helion
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 940
- Wymiary: 239 x 176
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3602562
Tytuł
TCP/IP. Księga eksperta
Wydawnictwo
Liczba stron
940
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2002
Wymiary
239 x 176
Wysokość
176 mm
Długość
239 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
113,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “TCP/IP. Księga eksperta” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









