Szablą i rapierem
Fascynująca podróż przez XVII-wieczne Pomorze śladem wielkich bitew i zaginionego skarbu Trwa fatalny dla Prus Królewskich rok 1626. Dziedzictwo Konrada Macholi zostaje obrócone w perzynę przez szwedzkiego najeźdźcę, przez co młody szlachcic musi szukać szczęścia poza rodzinnym majątkiem. Tymczasem z klasztoru kartuskiego ginie w niewyjaśnionych okolicznościach przechowywana od lat tajemna receptuCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Novae Res
- Data premiery: 2022-12-19
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 532
- Wymiary: 210 x 137
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3324062
Tytuł
Szablą i rapierem
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
532
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-12-19
Rok wydania
2022
Wymiary
210 x 137
Waga
0.52 kg
Wysokość
137 mm
Długość
210 mm
Głębokość
38 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
130 mm
Nasza cena
51,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Szablą i rapierem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









