Xi
Polecamy podobne produkty

Story Cubes - wciągająca gra z opowiadaniem historii w roli głównej

Gra Story Cubes wydana przez firmę Rebel przyciąga uwagę swoją prostotą. - w tym tkwi jej ogromny urok! Estetyka wykonania poszczególnych kostek budzi zachwyt, a nieskomplikowane reguły sprawiają, że nowi gracze szybko i chętnie chcą w nią grać.

Gra nie wymaga od nas specjalistycznych umiejętności ani dużej przestrzeni. Jest doskonała dla rodzin,. które mają ochotę wspólnie spędzić swój wolny czas.

Na czym polega gra Story Cubes?

W pudełku znajdziemy:

  • instrukcję,

  • 9 kostek z obrazkami (na każdej kostce jest 6 rysunków).

Na początek rzucamy wszystkimi kostkami. Gdy otrzymamy 9 różnych ilustracji, zaczynamy snuć opowieść. Gracze mogą tworzyć jedną wspolną historię lub każdy po kolei swoją. Dobra zabawa gwarantowana! Tutaj nie ma sztywnych zasad - warto po prostu pozwolić się prowadzić wyobraźni! Opowiadanie można zacząć od słów: dawno, dawno temu... lub pewnego razu... Takie wprowadzenie od razu przenosi graczy w świat niesamowitych historii.

Gra Story Cubes jest idealnym prezentem dla każdego powyżej 3. roku życia. Można w nią grać samodzielnie lub w większej grupie. Dzieci mogą grać z dziadkami, dorośli podczas spotkania przy kawie - jest to gra, która zachwyci każdego, bez względu na wiek.

Story Cubes - opinie

Gra Story Cubes była wielokrotnie nagradzana w Polsce i na całym świecie. W 2017 roku otrzymała między innymi główną nagrodę w cenionym konkursie Świat przyjazny dziecki organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Story Cubes rozwija kreatywność, zwiększa zasób słów, dostarcza mnóstwo radości. Pozornie gra wydaje się być mało atrakcyjna. W rzeczywistości świetnie się sprawdzi podczas spotkania towarzyskiego osób dorosłych oraz wtedy, gdy zależy nam na twórczej rozgrywce z dzieckiem. Dzięki kostkom każda historia będzie inna, a gra nie znudzi się szybko.

Story Cubes jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu można ja wszędzie ze sobą zabrać. Umili wakacyjne plażowanie a także długie grudniowe wieczory. Każdy moment jest dobry, by zagrać w Story Cubes!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

2917815
Ładowanie...