Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Story Cubes

 (8 produktów)

Story Cubes

5/5
38,27 49,95 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

Story Cubes: Akcje (nowa edycja) REBEL

41,99 49,95 zł −16%
Wysyłka 2 dni robocze

Story Cubes: Harry Potter

40,09 49,95 zł −20%
Wysyłka 24 godziny

Story Cubes: Bohaterowie (nowa edycja) REBEL

40,09 49,95 zł −20%
Wysyłka 24 godziny

Story Cubes: Podróże (nowa edycja)

36,99 49,95 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Story Cubes: Sekrety (nowa edycja) REBEL

38,39 49,95 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

Story Cubes: Fantazje (nowa edycja) REBEL

42,49 48,94 zł −13%
Wysyłka 2 dni robocze

Story Cubes: Looney Tunes

(okładka pudełko)

37,49 59,95 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Story Cubes

Story Cubes to prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarcza wiele radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. To kreatywna rozrywka dla każdego, stworzona przez Rory'ego O'Connora z Irlandii, trenera kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Ta niewielka gra szybko okazała się nieocenioną pomocą dla nauczycieli, trenerów, terapeutów, jak również znakomitą, ćwiczącą kreatywność i wyobraźnię grą dla całej rodziny lub przyjaciół.

Zestawy Story Cubes gwarantują wiele godzin rozrywki praktycznie każdej grupie wiekowej. Zaimponuj znajomym swoją opowieścią, pozwól przyjaciołom ponieść się fantazji, daj się zaskoczyć własnemu dziecku. Szybko przekonasz się, że Story Cubes to pasjonująca rozrywka, do której chętnie i regularnie będziecie powracać.

Na każdy zestaw Story Cubes składa się 9 estetycznie wykonanych, sześciennych kostek. Każda zawiera odmienny zestaw ilustracji.

Żeby zagrać w Story Cubes nie potrzeba żadnych wielkich przygotowań. Trzeba po prostu rzucić wszystkimi kostkami i rozpocząć opowiadanie od "Dawno, dawno temu..." lub "Pewnego razu...". Następnie opowiada się historię w oparciu o 9 obrazów, które wypadły na kostkach, zaczynając od od dowolnego z nich. Nie ma złych odpowiedzi, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Można grać w Story Cubes samodzielnie, możesz zaprosić innych do zabawy, można grać indywidualnie lub drużynowo.

Story Cubes to wiele wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonale sprawdza się w grupach o różnej liczebności i w różnym wieku. Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści?

Gra zdobyła wiele wyróżnień na całym świecie i w Polsce.

W serii ukazały się na przykład:

-"Story Cubes" - zestaw podstawowy, w którym znajdują się kości z uniwersalnymi symbolami nawiązującymi do życia codziennego.

- "Story Cubes. Podróże" - to rozszerzenie to 54 unikalne ikonki, opisujące większość najważniejszych słów związanych z podróżowaniem, które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.

- "Story Cubes. Akcje" - tym razem kostki opisują większość najważniejszych słów związanych z wykonywaniem czynności.

- "Story Cubes. Interwencje" - to zestaw, w którym znajdują się dodatki 3 kostkowe: Medycyna, Na ratunek i Kataklizmy. 54 ikonki opisują większość najważniejszych słów związanych z tematyką zdrowia, niesienia pomocy oraz skutków wszelkiego typu kataklizmów.

- "Story Cubes. Harry Potter" - przenieś się w magiczny świat czarodziejów, tworząc własne opowieści w oparciu o wylosowane symbole. Jakie przygody tym razem czekają na Harry'ego, Rona, Hermionę i inne popularne postaci? Czego się nauczą, a czemu będą musieli stawić czoła? Czy Sam-Wiesz-Kto znów zaatakuje? A może tym razem... wygra?

- "Story Cubes. Muminki" - Pewnego dnia w Dolinie Muminków... 54 obrazki zawierające powiązane ze światem Muminków obrazki: Muminka, Małą Mi, Mamę Muminka i wiele innych.

- "Story Cubes. Batman" - wkrocz w świat Batmana - spotkaj Jokera, Kobietę-Kota, Batmobil i wiele innych. Przyjrzyj się im i zacznij snuć opowieść, zaczynając od słów W cieniu Gotham...

- "Story Cubes. Looney Tunes" - Dawno temu w Krainie ACME... Obrazek Przyklejony może być żartem rodem z kreskówki, może również oznaczać, że ktoś wszedł w błoto albo wpadł w niezłe bagno! Nie zapomnij o tym, żeby w trakcie gry używać wyrazów dźwiękonaśladowczych takich jak ŁUP! albo BUM! to dopiero będzie beczka śmiechu!

Uwaga! Zestawy można łączyć ze sobą!

Ładowanie...