Stacja nr 4 nie działa
Wszędzie tam, gdzie zjawiała się komisja lekarska, działająca pod kryptonimem T-4, w kilka dni po jej wyjeździe więźniowie, ujęci w ewidencje formularzy 14-f-13, wysyłani byli w transport. Przyjeżdżały po nich samochody, dostarczone przez najbliższy zakład eutanazyjny. I tak ostatni ślad wyselekcjonowanych więźniów z Buchenwaldu i Neuengamme urywał się w Bernburgu, z Gross-Rosen i z Auschwitz w SoCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Bellona
- Data premiery: 2025-07-21
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 128
- Wymiary: 165 x 110 x 10
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3653624
Tytuł
Stacja nr 4 nie działa
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
128
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-07-21
Rok wydania
2025
Wymiary
165 x 110 x 10
Waga
0.1 kg
Wysokość
110 mm
Długość
165 mm
Głębokość
10 mm
Szerokość
110 mm
Nasza cena
14,99 zł
Symbol produktu:
9788311176812
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Stacja nr 4 nie działa” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









