Sowieci. Opowieści niepoprawne politycznie. Cz.2
Sowieci to najbardziej antykomunistyczna książka w Polsce. Druga po bestsellerowych Żydach książka z obrazoburczego cyklu autora Obłędu '44 i Paktu RibbentropBeck. Stawia on w niej szokującą tezę: bolszewizm był gorszy od nazizmu, a Stalin gorszy od Hitlera. I na potwierdzenie tej tezy ma mocne argumenty. Piotr Zychowicz opisuje zapomniane bestialskie zbrodnie popełnione przez Sowietów oraCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Rebis
- Serie: Opowieści niepoprawne politycznie
- Data premiery: 2021-11-02
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 520
- Wymiary: 228 x 148
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3174049
Tytuł
Sowieci. Opowieści niepoprawne politycznie. Cz.2
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
520
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2021-11-02
Rok wydania
2021
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
228 x 148
Waga
0.66 kg
Wysokość
148 mm
Długość
228 mm
Głębokość
29 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
150 mm
Nasza cena
44,69 zł
Symbol produktu:
9788381883696
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Sowieci. Opowieści niepoprawne politycznie. Cz.2” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









