Xi
 » Zabawki  » Zabawki edukacyjne  » Układanki

Najczęściej kupowane razem

Śniadanko. Układanka
5/5
24,49 zł
Pizza GRANNA
24,29 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
77,77 zł

Śniadanko. Układanka

Ta rewelacyjna i bardzo prosta układanka sprawi, że Wasze pociechy zupełnie inaczej spojrzą nie tylko na kwestie porannego posiłku, ale także zaznajomią się ze zwrotami dotyczącymi jedzenia, a także prostych przestrzennych konstrukcji. Nie wierzycie, że tak prosta i sympatyczna gra może nauczyć tak wiele? Sami przekonajcie się, że jest inaczej!

Śniadanko. Układanka to coś więcej niż zestaw do robienia kanapek. To świetna zabawka konstrukcyjna, która nie tylko pozytywnie wpływa na stosunek do jedzenia, ale rozwija także myślenie logiczne i przestrzenne, a także pozwala maluchom bawić się jedzeniem w wyjątkowo pouczający sposób. 

Dla kogo przeznaczona jest układania Śniadanko?


Producent - polski i popularny na rynku wydawca gier Granna informuje, że układanką mogą bawić się już dwulatki i zabawa ta będzie dla nich w pełni bezpieczna. Choć oczywiście najmłodsi powinni być pod opieką osoby dorosłej, która dodatkowo może nadawać kierunek tej ciekawej, kulinarnej grze. 

Śniadanko świetnie sprawdzi się jako wyposażenie przedszkola, żłobka czy szkolnej świetlicy. W każdym domu zapewni sporą dawkę edukacji i zabawy. W razie gdyby opiekunom zabrakło pomysłów, producent dołączył do zestawy także różne propozycje zabaw i zadań, do których można wykorzystać układankę.

Co zawiera zestaw Śniadanko - układanka?

  • 2 kromki chleba

  • 2 połówki bułeczki

  • 4 plastry serów

  • 2 roladki serowe

  • 6 plasterków jajek

  • 18 warzyw

Użytkownicy będą mieli do dyspozycji wiele elementów pożywienia, które faktycznie zjadane są w każdym domu. Jaki jest cel układanki? Przede wszystkim oswoić najmłodszych, w tym także niejadków z różnymi produktami, które w rzeczywistości są nie tylko bardzo smaczne, lecz także niezbędne do prawidłowego rozwoju maluchów.

Dzieci mogą się bawić w przygotowywanie śniadania dla siebie i dla innych domowników. Dzięki czemu w przyszłości nie tylko chętniej będą jadły bardziej rozbudowane posiłki, lecz także będą brały udział w ich przygotowywaniu i pomagały w typowych domowych czynnościach.

Śniadanko. Układanka - zalety

Warto także podkreślić, że układanka Śniadanko poza nazewnictwem produktów spożywczych, ćwiczy także wiele pojęć określających pozycję i konstrukcję kanapkowej układanki takich jak: pod, na, obok, spód, wierzch, itd.


Gra rozwija wyobraźnię, spostrzegawczość, koncentrację, uczy nowych słów, a także pozwala najmłodszym naśladować rodziców, co jest jednym z ulubionych zajęć maluchów. Chcą gotować tak jak dorośli i zjadać podobne posiłki, a układanka Śniadanko umożliwi im tę zabawę i przy okazji ułatwi przyszłe rozszerzenie diety malucha.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Magdalena M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 27-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Świetna gra! Dziecko cały czas robi kanapeczki dla rodziców :) Bardzo starannie wykonana. Córka jest bardzo zadowolona! Gra, która bawi i uczy. Dziecko poznaje produkty i może z nich tworzyć :)

Magda B.

Klient zweryfikowany

4/5
| 17-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Produkt pochłonął dziecko. Bardzo się mu spodobało tworzenie śniadania dla mamy i taty. Dla siebie też robił. Jedyny mankament to faktura, którą pokryte są kartoniki produktów na śniadanie, po złożeniu kanapki, zjeżdża wszystko. Kanapka się po prostu rozpada i trudno ją "zjeść". Same zabezpieczenie kartoników przed ich zniszczenie bardzo dobre, ale dodatkowo dobrze by było, gdyby pojawiły się rzepy. Kanapka byłaby w całości po złożeniu i po przenoszeniu do buzi, nie pospadało by wszystko.

Natalia K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 16-02-2022 | Recenzja zweryfikowana
Układanka jest świetna. Dziecko zadowolone. Polecam.

Karolina S.

Klient zweryfikowany

3/5
| 06-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Jakość produktu jest bardzo dobra. Zainteresowanie dziecka małe. Czekamy, aż samo się przekona do tej układanki.

Mariola Z.

Klient zweryfikowany

5/5
| 10-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Układanka - super zabawa która pozwala naszym maluszkom na zaproszenie nas na śniadanko, które robią dla nas. Zabawa która uczy poznania składników jak i możliwości - jak można samemu wymyślać kanapkę. Uczestniczymy w pracy dziecka. Bawimy się z nim. A my możemy poczuć ich satysfakcję i radość gdy im dziękujemy za wspaniały poczęstunek. Tak mała rzecz, a cieszy obie strony.

Karolina

Klient zweryfikowany

4/5
| 21-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Produkt dobrze wykonany. Dziecko zainteresowane.

Milena P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 13-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Produkt interesujący. Fajna zabawa. Jakość wykonania bardzo dobra. Szkoda że nie ma więcej propozycji na kanapki i więcej różnych produktów. Nawet gdyby wiązało to się z wyższa ceną, było by warto. Gra rozwija kreatywność i twórczość u dziecka. Ponadto myślę, że jest to dobra zabawa dla malucha, który ma problem z jedzeniem. Może sam "zrobić " sobie kanapkę, którą chętnie zje z produktów które lubi. Nauka poprzez zabawę sprawdzą się z tą grą idealnie. Dziecko poczuje się choć na chwilę "mamą" czyli osobą dorosłą, a jak wiadomo dzieci lubią ich udawać. Fajna zabawa dla całej rodziny. Widok uśmiechniętych twarzy podczas zabawy bezcenna. Oczywiście, że gorącą polecam tę grę.

Dostawa

3016560
Ładowanie...