Xi
Kiedyś Batman i Catwoman walczyli ze sobą, teraz są zgranym duetem. Już wkrótce para przypieczętuje swój związek sakramentalnym tak podczas ślubu stulecia. Jednak nic nie jest tak proste, jakby się mogło wydawać. Gdy Bruce i Selina przygotowują się do ślubu, podróżujący w czasie superbohater znany jako Booster Gold wpada na pomysł złożenia młodej parze niezwykłego prezentu, który, jak się okaże, spowoduje zupełnie nieoczekiwane zmiany w kontinuum czasoprzestrzennym.
Z kolei najgroźniejsi złoczyńcy Gotham są zdeterminowani, żeby zrujnować ceremonię i zburzyć spokój Mrocznego Rycerza. Tylko najbliżsi sojusznicy Bruce'a i Seliny mogą pokrzyżować ich plany! Z kolei Joker popada w coraz większą obsesję, czekając na zaproszenie na ślub od Mrocznego Rycerza. A jak wiadomo, Księciu Zbrodni zawsze towarzyszy niespotykany chaos!
Album stworzyli scenarzysta Tom King (Omega Men, Mister Miracle) oraz rysownicy Tony S. Daniel (Deathstroke), Mikel Janna (Grayson) i cała rzesza najwybitniejszych rysowników komiksowych! Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: Batman #4550 oraz pięć zeszytów specjalnych: Prelude to The Wedding.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


927815
Ładowanie...