Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Zagraj ze mną

 (7 produktów)

Dzielne myszki. Zagraj ze mną

5/5
76,32 109,90 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Kolorowe biedronki. Duże figurki z magnesami

(okładka pudełko)

70,02 99,99 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Puzzle PQ 1000 Tygrys (Steampunk) G3

39,68 49,00 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

In Company 3.0 ESP Corporate Finance SB MACMILLAN

(okładka miękka)

45,45 51,00 zł −11%
Wysyłka 24 godziny

Improve your Skills: Writing for IELTS + key

(okładka miękka)

62,25 70,60 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Academy Stars Starter PB+kod online+Alphabet Book

(okładka miękka)

47,97 53,90 zł −11%
Wysyłka 24 godziny

Dzieci zwierząt. Poznajemy zwierzęta

5,24 6,12 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Zagraj ze mną

Szukasz cudownej serii gier i zabaw dla najmłodszych? Oto produkty przeznaczone dla dzieci w wieku od trzech i czterech lat. Seria zabawek „Zagraj ze mną” wyróżnia się gustownym, kolorowym wydaniem, świetną grafiką i oryginalnymi pomysłami na gry. Uczą one logicznego oraz strategicznego myślenia, oceniania ryzyka, rozpoznawania kolorów, poprawiają pamięć, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne. Ponadto, dzięki tym zabawkom dzieci mogą też trenować umiejętność liczenia, a nawet lepiej radzić sobie z emocjami. Zestaw gier wszechstronnie rozwija kilkulatki, gwarantując im doskonałą zabawę bez przemocy. Nie trzeba być osoba zaawansowaną technicznie, by móc towarzyszyć najmłodszym w graniu. Plansze z uroczymi stworzonkami zapewniają Waszym pociechom zabawę na niejeden wieczór.

Dotychczas w serii „Zagraj ze mną” ukazały się następujące produkty:

- „Ratuj króliczki” – gra przeznaczona dla trzylatków i starszych dzieci. Składa się z bardzo dużych, drewnianych elementów. Polega na wyławianiu króliczków z norki, która, z powodu deszczu zapełnia się wodą. Gracze posługują się kolorową kostką, starając się ocalić jak największą liczbę zwierzątek. Najmłodsi trenują tutaj umiejętność liczenia oraz rozpoznawania kolorów, a także zręczność.

- „Kolorowe biedronki” – gra dla dzieci od czwartego roku życia. Kładzie ona nacisk na ćwiczenie pamięci oraz logicznego myślenia. Kilkulatki mają za zadanie ustawić biedronki w taki sposób, by te pozamieniały się kropkami. Aby tego dokonać należy je odpowiednio ustawić – figurki posiadają magnesy na noskach, więc jeśli ustawi się je naprzeciwko siebie mogą się przyciągać (i wtedy się zamienić) lub odpychać. Owady chcą być kolorowe, ponieważ wybierają się na bal. Wygrywają te stworzonka, które jako pierwsze zdobędą kropki we wszystkich kolorach.

- „Zwierzaki na tratwie” – propozycja dla pięciolatków i starszych dzieci. To zabawa rozwijająca wyobraźnię przestrzenną oraz poprawiająca zdolności manualne. Zabawa ma na celu umieszczenie na tratwie jak największej liczby zwierząt. Wiele z nich jest chętnych, ale drewniane konstrukcje są zbyt małe, by pomieścić wszystkie stworzenia. Dzieci muszą odpowiednio rozmieścić i ułożyć figurki na tratwie. To trudne zadanie, ponieważ gracze odgadują, ile z nich zmieści się na każdym obiekcie.

- „Dzielne myszki” – gra dla czterolatków i starszych dzieci. Myszki urządzają sobie wyścig do serowej krainy, a im bliżej celu uda im się dotrzeć, tym więcej przysmaku zdobędą dla siebie. Za nimi wyrusza wielki, głodny, kudłaty kot, który nie chce pozwolić im na to przedsięwzięcie. Najmłodsi, dzięki tej zabawce uczą się oceniania ryzyka, radzenia sobie z emocjami oraz myślenia strategicznego.

„Zagraj ze mną” to seria edukacyjnych gier uhonorowanych licznymi nagrodami. Każdy rodzic i dziecko znajdą tutaj coś dla siebie i będą się wyśmienicie bawili. Trwałe elementy posłużą nam przez lata. Nieskomplikowane zasady gier przypadną do gustu absolutnie wszystkim.

Ładowanie...