Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Zagadki detektywistyczne

 (2 produktów)

Nauka. Zagadki detektywistyczne

5/5
34,34 54,90 zł −37%
Wysyłka 2 dni robocze

Zagadki detektywistyczne z dreszczykiem

(okładka twarda)

30,13 49,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Zagadki detektywistyczne

Seria książek dla małych miłośników tajemnic!

Chcesz poczuć się jak prywatny detektyw? Wypróbuj serię, w której znajdziesz intrygujące zagadki i tajemnicze sprawy, wymagające logicznego myślenia z udziałem wyobraźni. Dzięki tym książkom poznasz zbiór ciekawych opowieści, wypełnionych niesamowitymi wydarzeniami oraz ukrytymi wskazówkami. Mają różny poziom trudności, więc bez problemu dopasujesz je do swoich umiejętności. Pomyśl przez chwilę jak prawdziwy Sherlock Holmes i przeprowadź fascynujące śledztwo!

Wesołe rysunki oraz komiksy dodatkowo ubarwiają serię "Zagadki detektywistyczne", zachęcając do wyszukania szczegółów, a potem do zmierzenia się z kolejnymi tajemnicami. Razem z całą rodziną możesz poznać niesamowite opowieści, a następnie znaleźć ich wyjaśnienie. Sprawdź, gdzie ukryto wszystkie wskazówki! Kto jest przestępcą? Gdzie znajdziesz dowody? Jak odkryć wyjaśnienie zagadki? Ćwicz swoją spostrzegawczość i rozwijaj logiczne myślenie. Dzięki tej wspaniałej serii możesz nie tylko rozwinąć swoją wyobraźnię, ale również umiejętność analizowania oraz wyciągania wniosków. To także świetna okazja do wytrenowania szybkiego łączenia faktów i dostrzegania rzeczy, które często na początku są niedostrzegalne! Zadawaj pytania, szukaj wskazówek, myśl oraz eksperymentuj. Nie poddawaj się! Rozwiązanie na pewno jest gdzieś blisko. Lubisz niewyjaśnione i tajemnicze sprawy? Kryminalne intrygi uważasz za bardzo ciekawe? Może wolisz tajemnice nauki? Spróbuj rozwiązać chociaż jedną z nich!

Sprawdź w tej serii:

  • "Zagadki detektywistyczne. Nauka" - dzięki tej książce rozwiążesz zagadki świata natury, a przy okazji wykonasz kilka ciekawych eksperymentów. 25 zagadek naukowych czeka na każdego małego odkrywcę, który lubi zadawać trudne pytania. Poznaj odpowiedzi i dokonaj niesamowitych odkryć. Myśl jak naukowiec oraz obserwuj, jak fascynująca potrafi być nauka!

  • "Zagadki detektywistyczne z dreszczykiem" - pora na upiorne opowieści, które rozpalą mózg! Klasyczne opowieści grozy pełne są niewyjaśnionych tajemnic, a teraz możesz próbować je rozwiązać. Znane postacie ze starych horrorów powracają, by znów zadziwić świat swoimi strasznymi zagadkami. Odkryj ich pochodzenie, zmierz się ze strachem, także spróbuj powstrzymać przerażające potwory!

"Zagadki detektywistyczne" to wspaniała seria książek dla wszystkich miłośników logicznego myślenia. Zobaczysz, że rozwiązanie tajemniczych spraw często jest naprawdę blisko i wymaga tylko użycia wyobraźni! Podejmij wyzwanie oraz wypróbuj swoje umiejętności, odkrywając wyjaśnienie wielu zagadkowych wydarzeń. To nie tylko okazja, by poczuć się jak prawdziwy detektyw, ale też możliwość przećwiczenia poprawnego wyciągania wniosków. Sprawdź, czy jesteś w stanie rozwiązać każdą sprawę z książki!

Ładowanie...