Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

TechnoLogic

 (8 produktów)

Ścigacze. Laboratorium mechaniki. Naukowa zabawa. 60955

5/5
41,29 46,87 zł −12%
Wysyłka 2 dni robocze

Łazik i Quad. Laboratorium Mechaniki. Naukowa Zabawa. 60954

4/5
40,49 46,87 zł −14%
Wysyłka dzisiaj

Ciężarówki. Laboratorium mechaniki. Naukowa zabawa. 60992

4/5
66,19 83,65 zł −21%
Wysyłka dzisiaj

TechnoLogic

Seria dla małych konstruktorów "TechnoLogic"

To prawdziwe laboratorium z pudełka, dzięki któremu mały konstruktor może poznać podstawowe zasady mechaniki i inżynierii! Zestawy z tej serii umożliwiają dziecku sprawdzenie, jak działają różne pojazdy. W prosty oraz bardzo interesujący sposób z różnych elementów można zbudować całe maszyny, które mają przypominać wyglądem i sposobem działania ich prawdziwe wersje. W każdym pudełku znajduje się mnóstwo części. Mogą to być przekładnie, belki, opony, pręty, panele oraz koła, dzięki którym dziecko skonstruuje różne modele z ruchomymi elementami. Ciężarówki z prawdziwym sterowaniem i fantastyczne pojazdy oparte o najnowsze osiągnięcia inżynierii czekają na każdego młodego odkrywcę! Ilustrowany podręcznik wprowadza dzieci stopniowo w zasady konstruowania kolejnych maszyn. Przy okazji przekazuje również wiedzę techniczną, wyjaśniając podstawy mechaniki i inżynierii oraz ułatwiając zrozumienie działania różnych urządzeń. To wspaniała przygoda z technologią, która przypomina klasyczne modele, ale tak naprawdę wyróżnia się wielką wartością edukacyjną!

Zestawy zawierają setki wymiennych mechanizmów, uczących dziecko, na czym polegają określone prawa fizyki lub zasady w budowie pojazdów, a także rozwijających spostrzegawczość i logiczne myślenie. Dzieci dowiadują się dzięki temu, jak działają lądowe, wodne oraz latające maszyny i z jakimi naturalnymi siłami muszą sobie poradzić. Ruchome elementy umożliwiają testowanie części oraz sterowanie tymi niesamowitymi modelami. Niektóre zestawy można złożyć na kilka sposobów, budując różne maszyny. Seria "TechnoLogic" trafia do odbiorców dzięki firmie Clementoni. Została ona założona w 1963 r. przez Marka Clementoniego, który od początku cenił dziecięcą pomysłowość i chciał rozbudzać w małym odkrywcy chęć do poznawania oraz zmieniania świata. Gry i materiały edukacyjne tej firmy stawiają właśnie na logiczne myślenie. Dzięki wyjątkowym zestawom dziecko poznaje zasady fizyki oraz rozwija zainteresowanie nauką lub technologią. To możliwość przygotowania dzieci na trudne wyzwania, czekające na nie w szkole, ale także wspaniała szansa, żeby odkryć ich niezwykłe umiejętności, o których nie miały wcześniej pojęcia.

Warto wymienić kilka oferowanych zestawów.

Seria "TechnoLogic" to propozycja dla miłośników zadań technicznych, małych wynalazców oraz wszystkich tych dzieci, które po prostu lubią budować!

Ładowanie...