Xi
 • Tappi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Tappi

    (8 produktów)

   Tappi i tajemniczy gość

   (okładka twarda)

   Tappi

   17,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Ekspedycja Tappiego w Wielkie Nieznane. Tappi. Tom 6

   (okładka twarda)

   Tappi

   16,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Powrót Tappiego do Szepczącego Lasu. Tappi. Tom 7

   (okładka twarda)

   Tappi

   17,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Wyprawa Tappiego na Ognistą Wyspę. Tappi. Tom 5

   (okładka twarda)

   Tappi

   14,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Tappi i Kocyk Mocyk

   (okładka twarda)

   Tappi

   20,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Tappi i awantura z olbrzymem

   (okładka twarda)

   Tappi

   23,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Tarapaty Tappiego w Magicznym Ogrodzie. Tappi. Tom 4

   (okładka twarda)

   Tappi

   16,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Tappi

   Uroczy rudobrody wiking Tappi to doskonały towarzysz przygód, wciągający młodego czytelnika w magiczny i kolorowy świat książek. Każda z książek niesie ze sobą ciepłą opowieść z ważnym i wartościowym przekazem. Sam główny bohater odbiega od stereotypu klasycznego, groźnego łupieżcy – jest sprawiedliwy, pomysłowy i otoczony gromadką przyjaciół.

   Tappi mieszka w Chacie w Szepczącym lesie, który zachwyca naturalnością przyrody, a także … magią. Wieją tu roześmiane wiatry, a poza normalnymi zwierzętami takimi jak dziki i bobry, żyją tu wróżki, skrzaty i czarownice. Książki te pozwalają doskonale rozwinąć wyobraźnię dziecka. Tappi jest obrońcą lasu i wszystkich jego mieszkańców, pomaga także każdemu, kto znajdzie się w kłopocie.

   Seria „Tappi” to przepięknie zilustrowane przygody przyjaznego wikinga przykuwają wzrok. Dzieci chętnie szukają szczegółów na obrazkach. Duże litery świetnie sprawdzą się podczas nauki czytania, a wytłuczone słowa kluczowe zostały dodatkowo pokolorowane, żeby podkreślić ich znaczenie. Zarówno format, jak i twarda oprawa sprawiają, że książeczki są naprawdę wytrzymałe.

   Poza ilustracjami wspaniałej Marty Kurczewskiej mamy tutaj także doskonałą treść. Marcin Mortka stworzył intrygujące opowiadania, które stały się książkami przygodowymi dla dzieci. Każdą z historyjek dziecko może przenieść na swoją codzienność. To przygody z przyjaciółmi, wspólne zabawy pełne śmiechu, ale i innych emocji.

   Imiona bohaterów doskonale określają ich charakter – niedźwiedź Brzuchacz, troll Gburek, renifer Chichotek czy wiewiórka Śmigaczka, co znacznie pomaga dziecku wyobrazić sobie ich zachowanie. Są oni po prostu sobą, niektórzy są mili i troskliwi, inni bywają złośliwi i myślą tylko o sobie. To właśnie Tappi pokazuje im, jak ważna jest wzajemna rozmowa i bycie życzliwym. Dzięki niemu w Szepczącym Lesie nawiązują się nowe przyjaźnie i powstają dobre relacje między mieszkańcami.

   Oto najchętniej wybierane książeczki z serii „Tappi”

   • Przyjaciele wikinga chcą zrobić mu niespodziankę i planują upiec dla niego tort. Jednak zjawia się nieznośny troll, który kradnie potrzebne składniki. Czy niespodzianka finalnie się udała i jak zareagował Tappi? Ta i wiele więcej przygód czekają na Was w książce „Tappi i urodzinowe ciasto”.

   • Tappi i Kocyk Mocyk” w Szepczącym Lesie pojawia się magiczny przedmiot – niezwykły koc. Każdy, kto jest w jego posiadaniu, zdobywa niezwykłe zdolności.

   • Tappi. O tym jak w Szepczącym lesie zgubiły się trzy małe smoki” to książka, która przenosi dziecko w świat smoków, wikingów i czarownic. Ponadto to czytelnik wybiera, jaką drogą pójdzie Tappi i decyduje, jak potoczy się dalsza część historii.

   Ładowanie...