Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Spotkania z przyrodą

 (4 produktów)

Minerały, kamienie szlachetne, skały. Spotkania z przyrodą

(okładka miękka)

5/5
37,43 65,00 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Grzyby. Spotkania z przyrodą

(okładka miękka)

5/5
28,39 49,00 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Owady. Spotkania z przyrodą

(okładka miękka)

5/5
34,19 59,00 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Muszle. Spotkania z przyrodą

(okładka miękka)

34,79 60,00 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Spotkania z przyrodą

W serii "Spotkania z przyrodą" Oficyny Wydawniczej MULTICO, oferowane są książki popularnonaukowe, które zabierają czytelnika w fascynujący świat przyrody. Otaczający nas, ożywiony i nieożywiony świat roślin, zwierząt, minerałów, jest bardziej różnorodny i wspaniały niż mogłoby nam się wydawać.

Książki z serii "Spotkania z przyrodą" to propozycje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki bogatemu materiałowi ilustracyjnemu i zdjęciowemu, na pewno nawet nieczytające jeszcze biegle dzieci będą zachwycone, oglądając przedstawione tam zagadnienia przyrodnicze.

Seria składa się z kilkunastu książek, każda przybliża jeden z tematów przyrodniczych. Wśród propozycji serii "Spotkania z przyrodą" znajdują się zarówno książki o owadach, ptakach, drzewach, zwierzętach, dotyczące lasu, grzybów, ale też o minerałach czy muszlach. W książkach zawarta jest wiedza praktyczna, więc mogą służyć jako przewodniki w czasie wędrówek czy spacerów dla każdego, kto chce w większej mierze obcować z naturą.

"Spotkania z przyrodą" to książki wydawane przez Oficynę Wydawniczą Multico. Multico istnieje od 1991 roku i skupia się na publikowaniu książek o przyrodzie. To wspaniałe przewodniki i informacje dla każdego pasjonata wędrówek – atlasy, poradniki i leksykony zawierają sprawdzoną wiedzę, przekazywaną przez największe autorytety w swoich dziedzinach. Multico wydaje również książki dla profesjonalistów, dla dzieci i młodzieży i hobbystów.

Książki w serii wydawane są w miękkich oprawach, każda jest bogato ilustrowana.

W serii ukazały się:

Grzyby – Marek Snowarski - informacje o grzybach rosnących w Polsce, szczegółowe opisy cech diagnostycznych i profesjonalne zdjęcia ponad 250 gatunków. Z książki można dowiedzieć się, które grzyby są jadalne, a które trujące, a także z jakimi gatunkami można je pomylić, o jakiej porze roku się je spotka i w jakich miejscach rosną.

Minerały – Rupert Hochleitner - wszystko, co powinien wiedzieć kolekcjoner na temat minerałów, w tym praktyczne porady, jak uniknąć pomyłek przy rozpoznawaniu kamieni, klucz do oznaczania, informacje o twardości i warunkach powstania minerałów i skał, rysunki kryształów, ponad 800 zdjęć oraz zasady tworzenia kolekcji i najlepsze metody przechowywania okazów.

Owady – Heiko Bellmann – zawiera opis 1000 gatunków owadów, ponad 1400 zdjęć wykonanych w naturze, a także opisy trybu życia, najważniejszych cech i zwyczajów oraz kod barwny ułatwiający wyszukiwanie.

Muszle – Rafał Wąsowski - przewodnik po krainie malakologii, czyli nauki o mięczakach. Pomoże w rozpoznawaniu muszli ponad 450 gatunków zwierząt, żyjących w morzach i oceanach. To idealna książka dla wszystkich zafascynowanych pięknem muszli – zawiera porady jak kolekcjonować muszle oraz przegląd systematyczny gatunków i ich muszli.

Pająki i inne pajęczaki – Heiko Bellmann - w książce znajdują się opisy wszystkich żyjących u nas pospolitych pająków i licznych gatunków rzadkich (400 europejskich gatunków pająków), -, opisy ich zachowań, rozmnażania, konstrukcji sieci łownych i łapania zdobyczy, a także ponad 850 zdjęć i 200 rysunków przedstawiających opisane pająki.

Ładowanie...