Xi
 • Sisters

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Komiksy Sisters

    (6 produktów)

   Ona ma to we krwi! Sisters. Tom 11

   Sisters

   17,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Zakochana sister. Sisters. Tom 6

   Sisters

   23,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Uda się czy się nie uda? Sisters. Tom 16

   (okładka miękka)

   Sisters

   20,49 
   Wysyłka 24 godziny

   W centrum uwagi. Sisters. Tom 5

   Sisters

   23,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Nadciąga tornado. Sisters. Tom 12

   Sisters

   17,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Dla niej wszystko! Sisters. Tom 8

   Sisters

   23,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Sisters

   Sympatyczna seria o dwóch siostrach z małego, francuskiego miasteczka właśnie podbija polski rynek wydawniczy. Poznajemy przygody nastolatki Wendy oraz jej nieco młodszej siostry Marine, która marzy, by być starsza. Opowieści o dziewczętach są pełne humoru. Obie są zazdrosne o siebie nawzajem, ale, gdy przychodzi co do czego nie potrafią bez siebie żyć i stają w swojej obronie. Tak przedstawia się niezwykła seria „Sisters” dla czytelniczek w wieku podobnym do bohaterek… I wszystkich tych, które czują się młode duchem.

   W serii ukazały się opowieści:

   - „Podobieństwo rodzinne” – Pierwszy tom przygód opowiada o zabawnych sytuacjach związanych z różnicą wieku pomiędzy siostrami. Młodsza chciałaby chodzić na randki i imprezy, jak starsza.

   - „Będzie zabawa” – Druga część historii rywalizacji oraz współpracy dwóch sióstr, które razem stawiają czoła innym, łącznie z rodzicami.

   - „To ona zaczęła” – Tom trzeci opowiada o wakacyjnych perypetiach Wendy i Marine. Czego się nauczą?

   - „Wszystko gra” – Czwarta część to kolejne opowiada zawierające sceny z życia dwóch pomysłowych sióstr.

   - „W centrum uwagi” – Rezolutne siostry każdego dnia wymyślają coś szalonego; jedna usiłuje przechytrzyć drugą. Jak tym razem zakończą się ich przedsięwzięcia?

   - „Zakochana sister” – Tom szósty porusza problem zakochania. Starsza siostra ma coraz mniej czasu dla młodszej, której nie podoba się taki obrót sprawy. Co robić?

   - „Spalone słońcem” – Dwie siostry znowu kochają się, a czasami – nienawidzą. Jakie pomysły tym razem przyjdą im do głowy?

   - „Dla niej wszystko” – W domu sióstr pojawia się niezwykły gość – chłopak z Ameryki, który przyjechał do Francji na wymianę. Co zmieni on w życiu obu dziewcząt?

   - „Plątać się pod nogami” – Przygotowania do balu na zakończenie roku szkolnego trwają, ale obie siostry – Wendy i Marine mają wiele zmartwień. Co wymyślą, by przeżyć wymarzony bal?

   - „Pełne energii” Dziesiąty tom przygód sióstr owocuje w niespodzianki. Zobaczymy, jak dziewczęta spędzają czas wolny i na jakie zwariowane pomysły wpadną.

   - „Ona ma to we krwi” – Kolejna część gagów i zabawnych sytuacji związanych z życiem codziennym dwóch sióstr we francuskim miasteczku. Do czego doprowadzi zazdrość?

   - „Nadciąga tornado”  - Dziewczęta wyjeżdżają na wycieczkę do Ameryki, ale każda z nich opowiada inaczej o tych samych wydarzeniach. Każda z nich ma inny pomysł na spędzanie Halloween. Czy dojdą one do porozumienia?

   - „Nadmiar szczęścia” – Marine cieszy się życiem nastolatki, ale Wendy ma coraz mniej czasu dla niej, ponieważ jej problemy stają się dorosłe. Co z tego wyniknie?

   - „Przysięgam, naprawdę” – czternasta część serii została poświęcona Marine i jej skłonnościom do kłamstwa. Skąd to się wzięło i jakie spowoduje konsekwencje?

   Seria „Sisters” urzeka nastolatki zabawnymi dialogami wziętymi z życia, a także wesołymi postaciami obu sióstr i ich przyjaciół. Sympatyczna, francuska rodzina wzbudza mnóstwo sympatii u Czytelników, a apetyt na nowe przygody dziewcząt rośnie w miarę czytania – wciąż chcemy dowiadywać się nowych rzeczy i przekonywać się, do jakich wyczynów zdolne są główne bohaterki. To idealne lektury na wieczorny relaks dla nastolatek oraz ich młodszych sióstr. Znajdziemy tam mnóstwo problemów współczesnej młodzieży oraz dużo dobrej zabawy.

    

    

   Ładowanie...