Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Rywalki

 (2 produktów)

Następczyni. Rywalki. Tom 4

(okładka miękka)

5/5
23,29 37,90 zł −39%
Wysyłka dzisiaj

Dziennik kreatywny. Rywalki

(okładka miękka)

22,19 34,90 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Rywalki

Seria "Rywalki" to pięciotomowa opowieść dla młodzieży, autorstwa Kiery Cass. Ta bestsellerowa historia łączy w sobie fantasy, powieść przygodową i elementy romansu.

Główną bohaterką jest America Singer. Dorasta w społeczeństwie podzielonym na klasy, które determinują to, jak ich członkowie będą zarabiać na życie. Należy do kasty artystów, których powinnością jest śpiew i zabawianiem tłumu. Dziewczyna chciałaby polepszyć byt swojej rodziny i staje do wyjątkowej rywalizacji.

Na dwór księcia Maxona przybywa 35 dziewcząt, gotowych zrobić wszystko, aby zyskać koronę i tytuł, a tym samym zapewnić sobie życie w luksusie. Tytułowe "Rywalki" stają do eliminacji. Ta, której uda się wykonać najlepiej wszystkie zadania i zostanie w pałacu do końca konkursu, zostanie narzeczoną władcy. Każda z pięknych panien o tym marzy i jest gotowa na wszystko. Wyjątkiem jest America, która zgłosiła się do castingu na księżniczkę nie dla przystojnego męża, a jedynie pieniędzy. Nikt nie wie, że dziewczyna skrywa tajemnicę - od dłuższego czasu jest zakochana z wzajemnością. Wie, że wygrana, przekreśliłaby jej szansę na związek z ukochanym. Jakiego wyboru dokona ostatecznie?

"Rywalki" to emocjonująca i dynamiczna historia, od której nie sposób się oderwać. Autorka odwraca historię o Kopciuszku, pokazując los skromnej dziewczyny, która staje do walki o serce przystojnego księcia z zupełnie innych względów, a pobyt na dworze jawi się jej jako złota klatka.

Na serię składa się pięć tomów:

"Rywalki" - America staje do Eliminacji o koronę i związek z księciem Maxonem, mimo że od lat jest szczęśliwie zakochana w Aspenie. Którego z nich wybierze dziewczyna?

"Elita" - pozostało już tylko sześć kandydatek, Ami coraz bardziej zbliża się do księcia, choć jej serce wciąż należy do przystojnego gwardzisty.

"Jedyna" - ostateczny werdykt coraz bliżej, czy America zdecyduje się zostać królową i ocalić mieszkańców Illei?

"Następczyni" - mija dwadzieścia lat od rywalizacji o księcia Maxona, teraz czas, aby kawalerowie stanęli do walki o rękę jego córki Eadlyn.

"Korona" - księżniczka nie wierzy, że wśród przybyłych mężczyzn jest ktoś, kto skradnie jej serce, jednak czas wyboru zbliża się nieubłaganie.

Ładowanie...