Xi

Rok w mieście

Odkryj z dzieckiem miasto pełne wesołych bohaterów! Dwanaście rozkładówek przedstawia miesiące jednego roku życia mieszkańców tego ciekawego miejsca. Każda jest wypełnioną szczegółami i kolorami ilustracją, prezentującą bohaterów w różnych codziennych sytuacjach. "Rok w mieście" zachęca do opowiedzenia ich przygód we własny sposób.Pogoda oraz pora dnia zmieniają wygląd całego miasta. Dwie z rozkłaCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Symbol produktu: 205723
 • Serie: Rok w...
 • Data premiery: 2022-04-06
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 28
 • Wymiary: 312 x 230

Odkryj z dzieckiem miasto pełne wesołych bohaterów! Dwanaście rozkładówek przedstawia miesiące jednego roku życia mieszkańców tego ciekawego miejsca. Każda jest wypełnioną szczegółami i kolorami ilustracją, prezentującą bohaterów w różnych codziennych sytuacjach. "Rok w mieście" zachęca do opowiedzenia ich przygód we własny sposób.

Pogoda oraz pora dnia zmieniają wygląd całego miasta. Dwie z rozkładówek polegają na zaprezentowaniu występujących w książce postaci, dodatkowo przybliżając je odbiorcy. Zawierają również interaktywną grę! W tym mieście naprawdę dużo można zobaczyć. Poznacie tu różnych mieszkańców. Mają inne obowiązki i inaczej przebiega ich dzień. Ulice, sklep, szpital, park, muzeum oraz koncert pełne są osób, które bardzo różnią się od siebie. Przedstawione w barwny sposób miasto zachwyca i zachęca do poznania wszystkich wydarzeń!

Książka obrazkowa to wspaniały pomysł na prezent dla każdego ciekawego świata dziecka, które może oglądać ją godzinami. Wyszukiwanie szczegółów oraz opowiadanie historii związanych z bohaterami sprawia dzieciom wiele radości! Ponadto książki tego typu wpływają na rozwój wyobraźni, spostrzegawczości i mowy. Dzięki poszukiwaniu związków przyczynowo-skutkowych uczą również logicznego myślenia. Z "Rokiem w mieście" niejeden rodzinny wieczór spędzicie na opowiadaniu wesołych historii oraz odkrywaniu zaskakujących szczegółów ilustracji! Ilustrowana opowieść nie tylko pokazuje dziecku różne wydarzenia dotyczące bohaterów, ale także przybliża zmiany zachodzące w przyrodzie i różnice między dniem a nocą w mieście.

Wspaniałe ilustracje do tej historii opracowała Katarzyna Bogucka. Ta znana ilustratorka współpracuje z najważniejszymi czasopismami w Polsce. Wyjątkowy charakter jej twórczości zdobył szerokie uznanie wśród odbiorców oraz krytyków.

Nasza Księgarnia to jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce, które oferuje podręczniki szkolne, materiały edukacyjne, a także książki wybitnych pisarzy. Od lat stara się pomagać dziecku w poznawaniu świata. Współpracuje z wieloma znanymi autorami i cenionymi ilustratorami. Stawia na nowoczesną formę wydawanych książek.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3236665
Tytuł
Rok w mieście
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
28
Data premiery
2022-04-06
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
312 x 230
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.73
Długość
312
Głębokość
312
Wysokość
230
Nasza cena
38,19 zł
Symbol produktu:
205723
Serie:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Rok w mieście” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 17. lipca, środa
0,00 zł

O Autorze


3236665
Ładowanie...