Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

opowiada o...

 (3 produktów)

Dorota Kozińska opowiada o koniach

(okładka twarda)

opowiada o...

29,19 45,00 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Wojciech Gil opowiada o leśnych rodzinach

(okładka twarda)

opowiada o...

22,89 39,00 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Marcin Gorazdowski opowiada o płazach i gadach

(okładka twarda)

opowiada o...

27,89 45,00 zł −38%
Wysyłka 3 dni robocze

opowiada o...

Wyobraź sobie, że zabierasz swoje dziecko na spotkanie z interesującą osobą, siadacie przed nią i wsłuchujecie się w jej opowieści o świecie, a Twoja pociecha zadaje jej pytania. Właśnie taka jest seria „Opowiada o…”. Każda jej część została poświęcona innej tematyce, a rozmówcy dzielą się swoją wiedzą w sposób przystępny i zrozumiały dla uczniów szkoły podstawowej.

To nietypowa, ale niezwykle przyjemna w odbiorze forma przekazywania wiedzy popularnonaukowej. Twoje dziecko przekona się, jak rozległy jest świat roślin, zwierząt i kosmosu. Znajdzie też odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań. A przy tym będzie świetnie się bawiło.

Choć seria „Opowiada o…” powstała głównie z myślą o przedszkolakach i młodszych uczniach z powodzeniem może po nią sięgać cała rodzina. To dobra okazja, by wspólnie porozmawiać o świecie, który nas otacza, a także pretekst, by wybrać się do lasu bądź do stadniny koni i tam sprawdzić swoją wiedzę. Piękna, atrakcyjna grafika, wraz z fotografiami przykuwa uwagę wprowadzając w klimat danej opowieści.

Ten cykl książek obejmuje takie pozycje, jak:

- „Jerzy Rafalski opowiada o planetach” – Znany i lubiany popularyzator wiedzy naukowej przedstawia dzieciom Układ Słoneczny, planety, gwiazdy. Wyjaśnia wiele ciekawych pojęć, wzbudzając zainteresowanie najmłodszych.

- „O koniach” – Dorota Kozińska – znawczyni psychiki koniowatych serwuje nam porcję interesujących faktów o koniach, a także o ich relacjach z ludźmi.

- „Marcin Gorazdowski opowiada o płazach i gadach” – Autor jest fotografem, dziennikarzem i hodowcą nietypowych zwierząt. Czym charakteryzują się jego pupile? Jakie gatunki zaliczamy do płazów i gadów? Młody Czytelnik dowie się z jego opowieści.

- „O leśnych rodzinach. Wojciech Gil opowiada” – Las kryje mnóstwo tajemnic. Ludzi fascynuje zarówno jego roślinność, jak i świat zwierzęcy. Wojciech Gil ma dla nas garść informacji o tym ekosystemie i jego mieszkańcach.

 

 

Ładowanie...