Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ojciec Mateusz

 (7 produktów)

Ojciec Mateusz. Sezony 1-10. DVD

(okładka etui kartonowe)

5/5
159,39 249,00 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Ojciec Mateusz. Seria 21. DVD

25,69 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Ojciec Mateusz. Seria 22. DVD

25,69 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Ojciec Mateusz. Seria 24. DVD

(okładka pudełko)

25,69 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Ojciec Mateusz. Seria 23. 4 DVD

(okładka pudełko)

25,69 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Ojciec Mateusz. Sezony 11-20. DVD

(okładka etui kartonowe)

157,39 246,00 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Ojciec Mateusz

Kto z nas choć raz nie słyszał o serialu „Ojciec Mateusz"? Dzięki zaprezentowanej tu kolekcji płyt DVD możemy w zaciszu własnego domu wrócić do przygód sympatycznego księdza i na nowo je przeżyć, a także posłuchać ścieżki dźwiękowej z tego serialu. Seria „Ojciec Mateusz" podzielona jest na kolejne sezony, dzięki czemu nie musimy od razu kupować mnóstwa płyt, tylko zdecydować, która część aktualnie najbardziej nas interesuje.

Serial od lat cieszy się ogromną popularnością. Pilotowy odcinek „Ojca Mateusza" został wyemitowany 11 listopada 2008 roku w TVP 1, a regularna emisja rozpoczęła się prawie miesiąc później - 8 grudnia. Tytułowym bohaterem jest Mateusz Żmigrodzki - rzymskokatolicki ksiądz, który we współpracy z lokalną policją rozwiązuje kryminalne zagadki. Jest inteligentny, spostrzegawczy, chętny do pomocy. Taki człowiek to skarb!

Choć głównym tłem serialu jest Sandomierz, to nie wszystkie ujęcia były kręcone w tym miejscu. Urok i klimat poszczególnych scen robi wrażenie. Inspiracją do powstania „Ojca Mateusza" był włoski serial „Don Matteo".

W serialu zagrało mnóstwo świetnych polskich aktorów. W tytułową rolę wcielił się Artur Żmijewski, który skradł serca widzów. Zobaczymy tu jeszcze między innymi Kingę Preis, Tamarę Arciuch, Eryka Lubosa i Jakuba Wesołowskiego.

Zaprezentowana tutaj seria „Ojciec Mateusz" skierowana jest nie tylko do miłośników tego serialu, ale także wszystkich, którzy szukają czegoś ciekawego do obejrzenia. Niemal każdy odcinek opowiada inną historię - interesujący epizod z życia tytułowego księdza. Kolekcja płyt z nagranym konkretnym sezonem tego serialu będzie niewątpliwie stanowić elegancki, dający dużo radości prezent.

W serii dostępne są między innymi następujące produkty:

W serii tej dostępne są produkty na każdą kieszeń. Możemy zaopatrzyć się większe lub mniejsze zestawy - w zależności od naszych potrzeb czy zainteresowań. „Ojciec Mateusz" jest serialem, który ogląda się z przyjemnością.

Ładowanie...