Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mały Geniusz

 (11 produktów)

Układ Słoneczny. Mały Geniusz

55,07 78,95 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze

Tabliczka mnożenia. Mały geniusz

(okładka miękka)

4,79 6,90 zł −31%
Wysyłka 2 dni robocze

Optyka. 25 eksperymentów. Mały geniusz

31,39 36,42 zł −14%
Wysyłka 3 dni robocze

Dodawanie i odejmowanie. Mały geniusz

(okładka miękka)

4,79 6,90 zł −31%
Wysyłka 2 dni robocze

Zegar, kalendarz, daty. Mały geniusz

(okładka miękka)

5,72 7,88 zł −27%
Wysyłka 2 dni robocze

Miary, wagi, pieniądze. Mały geniusz

(okładka miękka)

4,79 7,88 zł −39%
Wysyłka 2 dni robocze

Ortografia i interpunkcja. Mały geniusz

(okładka miękka)

4,89 7,88 zł −38%
Wysyłka 2 dni robocze

Quiz Język polski. Mały Geniusz

4/5
38,29 56,76 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Doświadczenia Woda i lód. Mały Geniusz

31,32 44,26 zł −29%
Wysyłka 3 dni robocze

Łamigówki ekologiczne. Mały geniusz

(okładka miękka)

5,69 7,88 zł −28%
Wysyłka 2 dni robocze

20 eksperymentów z wodą i lodem. Mały Geniusz

63,99 99,03 zł −35%
Wysyłka 2 dni robocze

Mały Geniusz

Naturalną potrzebą dziecka jest chęć rozwoju. Każda zabawa - nawet z naszego punktu widzenia błaha i bezsensowna - czegoś malucha uczy. Najmłodsi bowiem najbardziej efektywnie przyswajają wiedzę zdobytą w oparciu o własne doświadczenie. Jeśli dodatkowo jakakolwiek aktywność odbywa się w przyjaznej atmosferze przepełnionej entuzjazmem i ciekawością, w towarzystwie wspierających bliskich dorosłych, to z pewnością przyniesie dobre owoce.

Seria „Mały Geniusz” powstała z myślą o wszystkich małych naukowcach, którzy mają ciągły apetyt na poznawanie świata. W kolekcji znajdziemy zarówno ciekawe książki, jak i wartościowe zabawki. Niezwykłym atutem serii jest różnorodność produktów, które w niej się znajdują. Dzięki temu każdy znajdzie w niej coś dla siebie interesującego, a dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój.

Książki jak i zabawki z serii „Mały Geniusz” zachęcają do wielu edukacyjnych aktywności a także motywują do dalszego poznawania świata. Pobudzają apetyt na kolejne ćwiczenia i eksperymenty! Pokazują, jak fascynująca jest otaczająca nas rzeczywistość.

Aktywności, do których zaprasza kolekcja „Mały Geniusz” są świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu. Zainteresują zarówno dzieci jak i rodziców. Wspólna zabawa niezauważenie przekształca się w naukę, z której wiele przyjemności będą czerpać również rodzice. W serii znajdziemy między innymi:

  • „Mały Geniusz. Układ Słoneczny” - zestaw do złożenia modelu Układu Słonecznego we własnym domu - wykonane z fluorescencyjnego plastiku planety świecące w ciemności, plakat z gwiazdozbiorami oraz puzzle tematyczne to gwarant dobrej zabawy i ogromnej radości dla każdego, kto fascynuje się kosmosem;

  • „Mały Geniusz. Miary, wagi, pieniądze” - zeszyt ćwiczeń, który pomaga utrwalić podstawowe wiadomości z zakresu opisanego w tytule. Zadania są ciekawe i urozmaicone.

  • „Mały Geniusz. Optyka. 25 eksperymentów" - niezwykle interesujący zestaw do przeprowadzenia eksperymentów ze światłem i kolorem w rolach głównych! Dodatkowo znajdziemy tu puzzle oraz przewodnik, który krok po kroku pokaże, w jaki sposób przygotować doświadczenia oraz zaprezentuje podstawowe zasady optyki;

  • „Mały Geniusz. Ortografia i interpunkcja" - dzięki licznym przykładom z codzienności dziecko ma szansę utrwalić sobie wiadomości zdobyte podczas lekcji w szkole i poćwiczyć nowo zdobyte umiejętności.

Seria „Mały Geniusz” pozwala rozwijać konkretne zainteresowania, a także inspiruje wszystkich, którzy nie lubią się uczyć w warunkach szkolnych. Eksperymenty, ćwiczenia, doświadczenia sprawiają, że zdobywanie wiedzy przestaje się kojarzyć z nudnym siedzeniem przy biurku. Z kolekcją „Mały Geniusz” spędzimy miło niejedno popołudnie!

Ładowanie...