Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Lisciani - puzzle, zabawki i gry

 (546 produktów)

Laboratorium wybuchowych eksperymentów

94,59 
Wysyłka 24 godziny

Mind Skills. Wygrywam ze stresem

48,39 
Wysyłka 24 godziny

Ogromny dom Montessori

69,39 
Wysyłka 24 godziny

Carotina. Zabawny alfabet

21,19 
Wysyłka 2 dni robocze

Puzzle dwustronne 60 Bluey

26,59 
Wysyłka 24 godziny

Carotina. 500 pytań. Zwierzęta

47,19 
Wysyłka 24 godziny

Carotina. 50 gier

72,59 
Wysyłka 24 godziny

Mały Geniusz, Elektryczność

81,79 
Wysyłka 24 godziny

Uczę się pokonywać zły humor

25,09 
Wysyłka 2 dni robocze

Puzzle dwustronne 24. Bluey

26,49 
Wysyłka 24 godziny

Manufaktura szminek

76,19 
Wysyłka 24 godziny

Pory roku i czas. Carotina

44,59 
Wysyłka 24 godziny

Laboratorium pisania Montessori

52,69 
Wysyłka 24 godziny

ABC i pierwsze słowa. Carotina

48,99 
Wysyłka 24 godziny

Umysł i talenty. Mind Skills

17,19 
Wysyłka 2 dni robocze

Quiz Matematyka. Mały geniusz

48,99 
Wysyłka 24 godziny

Gra planszowa Gęś. Bing. 75850

48,59 
Wysyłka 24 godziny

Montessori. Tablice edukacyjne

64,79 
Wysyłka 2 dni robocze

1000 pytań. Carotina

68,99 
Wysyłka 24 godziny

Montessori + Dotykowy alfabet

37,89 
Wysyłka 24 godziny

Fabryka zapachowych mydełek

70,79 
Wysyłka 24 godziny

Lisciani

Lisciani to włoski producent zabawek edukacyjnych dla dzieci prowadzący swoją działalność od 1989 roku. Od początku swojego istnienia firma prowadzi badania dotyczące strategii uczenia się dzieci w ramach Centrum Szkoleniowo- Badawczego Lisciani stworzonego w celu rozpowszechniania i podnoszenia jakości nauczania nie tylko w szkołach, ale także w życiu codziennym dzieci podczas zabawy.

Ważnym obszarem działalności firmy Lisciani jest produkcja innowacyjnych zabawek edukacyjnych Hi Tech dla dzieci. Marka jest uznawana za lidera w tej dziedzinie, ponieważ jej produkty takie jak Mio Tab®, Mio Phone® oraz Mio Amico Robot and Step charakteryzują się nie tylko wysokim poziomem technologicznym, ale też ogromną wartością dydaktyczną. W ofercie firmy Lisciani znajdziemy też szereg gier edukacyjnych (elektronicznych, kreatywnych i naukowych) dla wszystkich grup wiekowych. Warto zwrócić uwagę między innymi na oryginalne dwustronne puzzle oraz zestaw "Wielka szkoła aktorska" pobudzający kreatywność i umiejętności społeczne najmłodszych.

Firma Lisciani wyróżnia się na rynku zabawek edukacyjnych dystrybucją gier opartych na metodzie edukacyjnej włoskiej pedagog - Marii Montessori. Jest to o tyle istotne, że coraz więcej dzieci uczęszcza do przedszkoli wykorzystujących tą metodę, a rodzice chętnie po nią sięgają ponieważ pomaga we wszechstronnym rozwoju dziecka. Dzięki materiałom opartym na tej metodzie zabawa sprzyja rozwijaniu zdolności społecznych, emocjonalnemu wzrastaniu oraz podnoszeniu koordynacji fizycznej, jak również poznawczemu przygotowaniu do przyszłego intelektualnego wysiłku akademickiego. Pozwala też dziecku doświadczyć radości uczenia się, czerpać przyjemność z procesu nabywania wiedzy i zapewnia rozwój poczucia jego własnej wartości.

Lisciani jest twórcą oryginalnych postaci zaprojektowanych z myślą o dzieciach- marchewki Carotiny dla przedszkolaków i bohaterów serii "Jestem Geniuszem". Producent współpracuje też z innymi markami, takimi jak Hi Tech Educativo oraz Crazy Science.

Wszystkie zabawki marki Lisciani są od początku do końca projektowane i wytwarzane w zakładzie firmowym Teramo we Włoszech. Taki system produkcji jest gwarancją bezpieczeństwa i pełnej kontroli producenta nad jej każdym etapem. Dzięki temu produkty Lisciani są zgodne z najbardziej rygorystycznymi przepisami bezpieczeństwa i uznawane za najlepsze nie tylko ze względu na duże doświadczenie firmy w dziedzinie nauczania, ale także na szczególną dbałość o wybór i wykorzystanie materiałów produkcyjnych oraz etykę biznesu.

Ładowanie...