Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mądrzy rodzice - silne dzieci

 (1 produktów)

"Nie" z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci

(okładka miękka)

Mądrzy rodzice - silne dzieci

25,99 29,90 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

Mądrzy rodzice - silne dzieci

Na rynku wydawniczym znajdziemy wiele poradników pomocnych w wychowaniu, ale seria „Mądrzy rodzice – silne dzieci” to prawdziwy przełom. Poruszane są w niej najtrudniejsze problemy emocjonalne. Autorzy poszczególnych publikacji doskonale wiedzą, że rodzic również jest człowiekiem, dlatego też uczą, jak znaleźć złoty środek pomiędzy surową dyscypliną a przesadną uległością. Ważne, by dorosły podejmował decyzje w zgodzie ze sobą. Człowiekowi, który jest otwarty na wiedzę i chętnie zapoznaje się z punktem widzenia innych osób łatwiej będzie wychować szczęśliwego, pewnego siebie i silnego psychicznie potomka.

Seria „Mądrzy rodzice – silne dzieci” to zbiór publikacji dla wszystkich, którzy planują lub posiadają dzieci. Coraz większa grupa ludzi świadomie troszczy się o rozwój emocjonalny swoich pociech. Autorzy podsuwają im wiele wskazówek oraz rozwiązań. Łączą oni swoją wiedzę psychologiczną oraz pedagogiczną z praktyką nabywaną w ciągu wielu lat pracy. Pozycje wchodzące w skład tego cyklu są znakomitą propozycją na prezent dla wszystkich pedagogów i psychologów oraz studentów tych kierunków.

Jeśli w przyszłości chcesz uniknąć wielu trudnych problemów wychowawczych zwróć uwagę na serię „Mądrzy rodzice – silne dzieci.” Pozwoli Ci ona lepiej poznać siebie i Twoje pociechy, a także zbudować głęboką więź z dziećmi. Rozwijaj swoje umiejętności i spoglądaj na świat oczami małego człowieka, a niekiedy – nastolatka.

W zestawie książek znajdziemy takie publikacje, jak:

- „Nie” z miłości. Mądrzy rodzice – silne dzieci” – Oto poradnik uczący asertywności, czyli umiejętności wyrażania swojego zdania oraz emocji z poszanowaniem dla innych. Każdy opiekun musi czasami powiedzieć dziecku „nie.” Jeśli np. maluch chce przyłożyć sobie rozpalone żelazko do twarzy dorosły powinien natychmiast zareagować i nie pozwolić mu na to, ponieważ kilkulatek może zrobić sobie krzywdę. Podobnie dzieje się w wielu innych sytuacjach. Autor książki, będący uznanym terapeutą oraz pedagogiem wyjaśnia i pokazuje, w jaki sposób można stać się mądrym, asertywnym rodzicem.

 

Ładowanie...