Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Logopedia XXI wieku

 (7 produktów)
?

Surdologopedia. Teoria i praktyka

(okładka twarda)

Logopedia XXI wieku

46,99 
Wysyłka dzisiaj

Gerontologopedia

Logopedia XXI wieku

69,09 
Wysyłka dzisiaj

Wczesna interwencja logopedyczna

Logopedia XXI wieku

94,79 
Wysyłka dzisiaj

Język w biegu życia

Logopedia XXI wieku

42,69 
Wysyłka dzisiaj

Zaburzenia płynności mowy

Logopedia XXI wieku

33,79 
Wysyłka dzisiaj

Logopedia artystyczna + CD

Logopedia XXI wieku

59,79 
Wysyłka dzisiaj

Metodologia badan logopedycznych

Logopedia XXI wieku

41,59 
Wysyłka dzisiaj

Logopedia XXI wieku

Niezwykła seria dla wszystkich osób zainteresowanych wiedzą logopedyczną!

Logopedia XXI w. to wspaniała seria, która sprawnie wprowadza w zagadnienia logopedyczne i prezentuje nowoczesne odkrycia naukowe. Z pewnością będzie odpowiednim wyborem dla studentów, ale także dla wszystkich osób, które zajmują się zawodowo zaburzeniami mowy.

Dzięki współpracy naukowców z różnych ośrodków w Polsce powstały wspaniałe książki o wysokiej wartości merytorycznej. Korzystając również z psychologii, psycholingwistyki oraz z językoznawstwa, autorzy prezentują szerokie ujęcie problemów związanych z wymową, oferując dodatkowo nowatorskie rozwiązania terapeutyczne. To nowoczesne podejście uwzględnia zagadnienia dotyczące pochodzenia języka i jego roli społecznej, ale także przemian cywilizacyjnych, wpływających na zmiany językowe. Dzięki tej serii dowiesz się więcej o diagnozowaniu, regulacjach prawnych, a nawet o uszkodzeniach słuchu.

Nauki o społeczeństwie, psychologia oraz psychoterapia łączą siły w tej niezwykłej serii, by dać wszystkich profesjonalistom skuteczne narzędzia, dzięki którym będą mogli poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami! Wyniki nowoczesnych badań naukowych, wykorzystanie wiedzy z różnych nauk, a także praktyczne porady będą niezastąpioną pomocą dla każdego specjalisty. Zagadnienia teoretyczne sprawnie łączą się tu z praktycznymi rozwiązaniami, prezentując nowoczesne i interdyscyplinarne podejście terapeutyczne. Dzięki tym wspaniałym książkom możesz łatwo poszerzyć swoją wiedzę oraz poznać najnowsze osiągnięcia naukowe, zapewniające wyjątkowe wsparcie w walce o prawidłowy rozwój mowy u dziecka.

W tej serii znajdziesz:

  • "Wczesna interwencja logopedyczna" - chcesz dowiedzieć się więcej o diagnozowaniu najmłodszych dzieci? Zajrzyj do tej książki i wykorzystaj zdobytą wiedzę podczas prowadzonych zajęć terapeutycznych!

  • "Logopedia artystyczna" - to nieocenione uzupełnienie podręczników, które umożliwia wykorzystanie nowych technik, poszerzających metodologię logopedyczną.

  • "Metodologia badań logopedycznych" - jak badać zaburzenia mowy? Poznaj podejście różnych ośrodków badawczych z Polski, by lepiej zrozumieć naukę. To świetna pomoc dla studentów, przygotowujących się do egzaminów, a także dla profesjonalistów, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę.

Logopedia XXI w. daje możliwość szerokiego spojrzenia na współczesne badania logopedyczne. Korzystaj z wiedzy szanowanych profesorów i rozwijaj swoje umiejętności, by zostać naprawdę sprawnym oraz skutecznym specjalistą. Seria jest udostępniana przez Grupę Wydawniczą Harmonia, która oferuje materiały edukacyjne i terapeutyczne. Dzięki ofercie tego wydawnictwa możesz zapoznać się z wynikami przełomowych badań naukowych, a także poznać nowoczesne kierunki w psychoterapii. Korzystając z wiedzy cenionych naukowców, Grupa Wydawnicza proponuje książki, które pomagają w poradniach logopedycznych, szkołach, a także w domu. Odpowiednio przygotowane materiały ułatwiają również prowadzanie zajęć z dziećmi niepełnosprawnymi.

Ładowanie...