Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Katarzyna Węsierska

 (4 produktów)

Zaburzenia płynności mowy

5/5
42,93 47,50 zł −10%
Wysyłka 2 dni robocze

Dźwięki wokół nas cz.II

28,02 35,00 zł −20%
Wysyłka 24 godziny

Katarzyna Węsierska

Dr hab. Katarzyna Węsierska jest założycielką Centrum Logopedycznego w Katowicach i pracownikiem naukowym Uniwersytetu Śląskiego. Jako pierwsza w Polsce ukończyła Europejską Kliniczną Specjalizację Zaburzeń Płynności Mowy (ECSF). Uzyskała również prestiżowy tytuł Europejskiego Specjalisty Zaburzeń Płynności Mowy. Ponadto jest certyfikowaną trenerką Palin PCI, czyli terapii interakcyjnej rodzic-dziecko. Głównie zajmuje się tematyką związaną z zaburzeniami płynności mówienia.

Dr hab. Katarzyna Węsierska prowadzi wykłady na wielu polskich uczelniach i szkolenia, z których może korzystać nauczyciel lub logopeda. Jest autorką oraz współautorką wielu publikacji o terapiach logopedycznych i plakatów profilaktycznych. Założyła Katowicki Zespół Doskonalenia Logopedów. Współpracuje z Polskim Towarzystwem Logopedycznym oraz należy do American Speech-Language-Hearing Association i International Fluency Assiociation. Jest również sekretarzem oraz redaktorem International Cluttering Association. Poza tym lubi podróże w odległe miejsca na świecie i poznawanie dalekich kultur oraz jest wielką miłośniczką przyrody.

"Syczące wierszyki" - wspaniała książka zawierająca różne wiersze dla dzieci, której współautorką jest dr hab. Katarzyna Węsierska. Dzięki nim można ćwiczyć z dzieckiem prawidłową wymowę. To około 90 propozycji, sprawdzających się podczas zajęć terapeutycznych, a także w domowych warunkach.

Ładowanie...