Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Kamila i konie

 (1 produktów)

Mistrzowie. Kamila i Konie. Tom 2

(okładka miękka)

5/5
26,91 39,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Kamila i konie

Seria „Kamila i konie" to cykl historii, które bez wątpienia zainteresują zarówno dzieci jak i dorosłych! Kolekcja składa się z dwóch tomów ciekawych komiksów:

Seria szczególnie zainteresuje miłośników koni, ale nie tylko. Komiksy, dzięki swojej formie, zachęcają do czytania, a historie opowiedziane w książkach z cyklu „Kamila i konie" rozbawią niejednego czytelnika.

Tytułową bohaterkę - dziesięcioletnią Kamilę - poznajemy w momencie, gdy poszukuje swojego hobby. Bardzo by chciała mieć jakieś szczególne zainteresowanie, ale nie potrafi określić, co by to miało być. Rodzice namawiają ją, by zapisała się do klubu jeździeckiego. Dziewczynka jednak stanowczo się temu sprzeciwia, gdyż jest przekonana, że po prostu boi się koni. Każdego dnia mija nowo powstały klub jeździecki, ale nie pomaga jej to zmienić zdania - według niej konie to niezwykle niebezpieczne zwierzęta, Zbieg okoliczności sprawia jednak, że Kamila wchodzi w posiadanie karty członkowskiej klubu. Czy to pomoże oswoić jej strach? Czy polubi zwierzęta? Czy pozna jakieś urocze, miłe konie? Na te pytania odpowiedź znajdziemy, sięgając po książki z cyklu „Kamila i konie" .

Równorzędnymi bohaterami komiksów są konie. Każdy zaprezentowany tu rumak ma swój indywidualny charakter. Dodatkowo zwierzęta - zupełnie tak jak ludzie - mogą mieć gorsze i lepsze dni. W zależności od nastroju lubią bądź nie przejażdżki z jeźdźcem. Tego typu sytuacje są nie tylko dobrą lekcją, żeby w rzeczywistości z szacunkiem podchodzić do zwierząt, ale także prowokują wiele zabawnych sytuacji, które wprawią w dobry humor wszystkich czytelników.

Komiks jest pełen uroku i stanowi świetną rozrywkę dla całej rodziny. Seria „Kamila i konie" wzbogacona jest o liczne ciekawostki dotyczące zawodów jeździeckich a także praktyczne rady dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się rysować komiksy. Wraz z tytułową bohaterka poznajemy także rozmaite sekrety historii i hodowli zwierząt kopytnych. Obok koni poznajemy w klubie również innych mieszkańców - osła, owce, młode muły, mysz i ospałego bernardyna. Z taką ekipą nie można się nudzić!

Ładowanie...