Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Infos Aktuell

 (18 produktów)

Infos aktuell 2. Zeszyt ćwiczeń. Poziom A2. Język niemiecki dla liceów i techników

(okładka miękka)

35,09 41,90 zł −16%
Wysyłka 2 dni robocze

Infos aktuell 3. Pakiet: Podręcznik wieloletni / Zeszyt ćwiczeń. Język niemiecki dla liceów i techników

(okładka miękka, miękka - pakiet)

80,18 93,80 zł −15%
Wysyłka 2 dni robocze

Cienkopisy Point 88 6 szt. w etui 88/6

5/5
16,99 19,27 zł −12%
Wysyłka 2 dni robocze

Infos Aktuell 1. Książka nauczyciela. Język niemiecki Liceum i technikum

(okładka miękka)

76,59 88,80 zł −14%
Wysyłka 2 dni robocze

Blue Sisco

(okładka miękka)

17,49 25,00 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze

Infos Aktuell

INFOS AKTUELL kompletny kurs do nauki języka niemieckiego przeznaczony dla uczniów liceów i techników, którzy kontynuują naukę po szkole podstawowej zgodnie z nową podstawą programową.

Infos Aktuell to seria 4 podręczników obejmujących poziomy od A1/A1+ do B1/B2. Korzystać z niej mogą uczniowie, którzy zarówno rozpoczynają, jak i kontynuują naukę języka niemieckiego. Główny nacisk położony został na naukę skutecznej komunikacji w rożnych sytuacjach życia codziennego. Kurs Infos Aktuell pomaga również w przygotowaniu do matury z języka niemieckiego.

Czytelność, dobrze zakomponowane strony i przejrzysty układ (jedna strona-jedna lekcja) sprzyjają efektywnej pracy z tym podręcznikiem. W szybki i skuteczny sposób pomagają zapamiętać najistotniejsze słówka, zwroty i reguły gramatyczne. Tematyka lekcji dostosowana jest do współczesnych zainteresowań młodzieży, odnosząc się do realnych sytuacji z życia. Kulturę, zwyczaje i ciekawostki z krajów niemieckojęzycznych przybliżają sekcje Landeskunde. Każda lekcja zawiera ramki Wortschatzkiste, w których uczniowie znajdą nowo poznane słownictwo. Jego dalszemu utrwalaniu służą znajdujące się na końcach rozdziałów ćwiczenia Nützliche Wendungen.

W równie przystępny sposób przekazywana jest wiedza związana z gramatyką. Wykorzystywane są w niej tabele gramatyczne, które nie tylko pomagają w rozwiązywaniu zadań ale i ułatwiają zapamiętywanie najważniejszych zagadnień. Każdy rozdział zawiera także dodatkowe lekcje Sprachimpuls, Schreibimpuls i Leseimpuls, które poszerzają umiejętności związane z poprawnym mówieniem, czytaniem trudnych tekstów oraz tworzeniem form pisemnych. Te ostatnie wspierają również zawarte w podręczniku wzorcowe wypowiedzi pisemne wzbogacone o wskazówki, które ułatwiają uczniom samodzielną pracę z tekstem pisanym.

W Infos Aktuell uczniowie znajdą również informacje dotyczące doradztwa zawodowego i prezentacji różnych zawodów. Sekcja Jobbörse nie tylko poszerzy ich wiedzę i słownictwo, ale i przyczyni się do poszerzenia horyzontów, a nawet wybrania przyszłej ścieżki zawodowej. Do podręcznika został przygotowany specjalny serial młodzieżowy, którego akcja toczy się w polsko-niemieckiej szkole. Serial, podzielony na dwanaście odcinków, opowiada o przygodach piątki przyjaciół. Zakres tematyczny każdej z części odpowiada poszczególnym tematom z podręcznika. Dodatkiem do pracy z serialem są specjalne karty pracy. Całość stanowi ciekawe urozmaicenie pracy na lekcjach.

Podręcznik na każdym poziomie zaawansowania uzupełniają zeszyty ćwiczeń.

Ładowanie...