Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
 • High Note

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   High Note - podręczniki do języka angielskiego

    (25 produktów)

   High Note 3. Workbook (Ćwiczenia). Poziom B1+/B2. Język angielski

   (okładka miękka)

   High Note

   74,19 
   Wysyłka 3 dni robocze

   High Note 5. Workbook (Ćwiczenia) + Online Practice. Poziom B2+/C1. Język angielski

   (okładka miękka)

   High Note

   72,99 
   Wysyłka 3 dni robocze

   High Note 2. Workbook (Ćwiczenia). Poziom A2+/B1. Język angielski

   (okładka miękka)

   High Note

   73,34 
   Wysyłka 3 dni robocze

   High Note 1. Teacher’s Book + CD + DVD + kod (eDesk)

   (okładka miękka)

   High Note

   107,09 
   Wysyłka 3 dni robocze

   High Note 3. Teacher's Book (Książka nauczyciela). Poziom B1+/B2. Język angielski

   (okładka miękka)

   High Note

   107,09 
   Wysyłka 3 dni robocze

   High Note

   Wydawnictwo Pearson przygotowało nowoczesną serię podręczników do nauki języka angielskiego - High Note. Składa się ona z 5 części obejmujących podstawę programową dla liceów i techników obowiązującą od września 2019. Przeznaczona jest dla klas, w których przewidziano co najmniej pięć lekcji języka angielskiego tygodniowo.
   Uczeń ma do dyspozycji zarówno podręcznik, jak i skoordynowany z nim zeszyt ćwiczeń. Opracowane zostały w taki sposób, by poza nauką języka poszerzać także kluczowe kompetencje młodzieży, tak potrzebne w życiu dorosłym. Składają się na nie: kompetencje osobiste, kompetencje społeczne oraz te związane z rozwojem kariery. Temu ostatniemu zagadnieniu służą lekcje Life Skills przygotowane wspólnie z trenerami biznesu.

   Seria High Note zapewnia jednocześnie równomierny rozwój językowy we wszystkich obszarach – słownictwa, gramatyki umiejętności formułowania wypowiedzi. Dla ułatwienia pracy w podręczniku zastosowano szereg poprawiających czytelność zabiegów graficznych, np. wyróżniając kolorem pojawiające się nowe słowa. Każdy rozdział uzupełniony jest przez filmy dokumentalne przygotowane przez brytyjską grupę medialną ITN. Powiązane z nimi zadania w zeszycie ćwiczeń, nie tylko poszerzają i utrwalają słownictwo, ale i dają pretekst do dyskusji i wymiany opinii. Wśród filmików uzupełniających pracę z serią High Note są również filmy Vox Pops, dzięki którym uczniowie mają możliwość osłuchać się z różnymi akcentami w codziennych, życiowych sytuacjach. Sekcje Grammar Reference and Practice, znajdujące się na końcu każdego z podręczników, obejmują dodatkowe ćwiczenia oraz polskie wyjaśnienia zagadnień gramatycznych omawianych na danym poziomie nauki.

   Zeszyty ćwiczeń zawierają rozbudowane zestawy zadań maturalnych. Znajdują się w nich zarówno zadania otwarte, jak i zamknięte. Uczniowie znajdą w nich również ćwiczenia związane z tłumaczeniami tekstów, uzupełnianiem luk czy pisaniem tekstów. Analiza wyników egzaminów maturalnych pozwoliła autorom High Note położyć szczególny nacisk na te zagadnienia, które sprawiły młodzieży największe trudności. Przygotowaniom do matury służą również tak zwane sprawdziany kumulatywne, obejmujące duże partie materiału.

   Ładowanie...