Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Hawkeye

 (3 produktów)

Rio Bravo. Hawkeye. Tom 4. Marvel Now!

(okładka miękka)

27,00 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

L.A. Woman. Hawkeye. Tom 3. Marvel Now!

(okładka miękka)

5/5
27,00 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Odrodzony. Hawkeye. Marvel Now 2.0. Tom 1

(okładka miękka)

27,00 39,99 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Hawkeye

Hawkeye (a w cywilu Clinton Francis Barton) to superbohater, stworzony przez Stana Lee i Don Hecka. Postać po raz pierwszy pojawiła się jako czarny charakter we wrześniu1964, a później dołączyła do grupy Avengersów - odd tamtej pory jest członkiem tego zespołu.

Clint Barton w młodym wieku stracił oboje rodziców w wypadku samochodowym. Trafił do sierocińca, skąd uciekł po sześciu latach razem z bratem, Barney'em. Dołączyli do wędrownego cyrku, gdzie Clint szybko zwrócił uwagę Szermierza, który przyjął go na swojego asystenta. Chłopak szkolił się w łucznictwie, zostając mistrzem zwanym „Hawkeye” aka „Największy strzelec na świecie”. Zainspirowany działaniami Iron Mana chciał zostać  bohaterem w kostiumie, jednak na początku, na skutek nieprzyjaznego zbiegu okoliczności, został oskarżony o kradzież i uznany za przestępcę. Uciekając spotkał Czarną Wdowę, szpiega Związku Radzieckiego, w której się zakochał.

Obecna seria Marvel Now, wydawana w latach 2012-2015, zawiera albumy o przygodach bohaterów uniwersum Marvela, odwołujące się do wydarzeń z poprzednich serii, jednak wszyscy najważniejsi bohaterowie zostali przedstawieni na nowo. Tak jest i w przypadku Hawkeye. W Polsce wydawana jest przez Wydawnictwo Egmont.

W serii Hawkeye ukazały się:

- "Moje życie to walka" (scenariusz Matt Fraction, rysunki David Aja, Javier Pulido i Alan Davis) - premierowy tom głośnej, wielokrotnie nagradzanej serii komiksowej, w której przyglądamy się codziennemu życiu najnormalniejszego z Avengers. Clint Barton, czyli tytułowy Hawkeye, nie ma żadnych supermocy po prostu jest świetnym łucznikiem. Jak więc wygląda jego życie poza misjami supergrupy? Gdzie mieszka, z kim się przyjaźni, jak trenuje?

- "Lekkie trafienia" (scenariusz Matt Fraction, rysunki David Aja, Francesco Francavilla, Steve Lieber i Jesse Hamm) - w tych opowieściach Hawkeye zmaga się z huraganem i psimi detektywami, próbuje w spokoju spędzić święta oraz, naturalnie, ma problemy z kobietami.

- "Rio Bravo" - odkąd podpadł nowojorskiej mafii, Clint Barton nie jest pewien dnia ani godziny. W jego kamienicy właśnie doszło do tajemniczego morderstwa, a gdy wydaje się, że już gorzej być nie może, na scenę wkracza jego brat, z którym łączy Hawkeye'a ponura przeszłość. Teraz Clint i Barney Bartonowie muszą odbudować wzajemne zaufanie i ocalić swój dom przed bezwzględnymi mafiosami.

- "Odmieniony" - kontynuacja przygód Hawkeye'a. Na zlecenie agencji SHIELD Clint Barton i Kate Bishop włamują się do tajnej bazy Hydry. Nie wiedzą jeszcze, że w trakcie tej pozornie prostej misji odkryją coś, co odmieni ich życie... i odbije się echem nie tylko w przyszłości, ale i w przeszłości.

- "Kate Bishop" - (scenariusz Jeff Lemire, rysunki stworzył Ramón Prez).Clint Barton i Kate Bishop mają ze sobą na pieńku. Poprzednia misja dla agencji SHIELD zakończyła się fiaskiem, a uratowane z tajnej bazy Hydry dzieci o nadludzkich zdolnościach przepadły. Jednak sytuację, w której zawiodło dwóch Hawkeye'ów, może jeszcze uratować trzeci. Czy po wszystkim, co przeszli, Kate, Clint i jego brat Barney zdołają zaufać sobie na tyle, by naprawić błędy, które omal nie zniszczyły ich drużyny?

- "L.A. Woman" - tym razem Kate Bishop wyrusza do Los Angeles, aby uciec od Nowego Jorku i Clinta Bartona. Wkrótce podejmuje pracę detektywa i pomaga muzykowi odszukać jego zaginione arcydzieło, ale spragniona zemsty Madame Masque depcze jej po piętach.

Ładowanie...