Xi
 • Garfield

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Garfield

    (8 produktów)

   Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 1

   (okładka twarda)

   Garfield

   74,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 8

   (okładka twarda)

   Garfield

   55,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 10

   (okładka twarda)

   Garfield

   55,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 11

   (okładka twarda)

   Garfield

   62,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 7

   (okładka twarda)

   Garfield

   55,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 13

   (okładka twarda)

   Garfield

   70,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 9

   (okładka twarda)

   Garfield

   56,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 12

   (okładka twarda)

   Garfield

   61,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Garfield

   Kto nie kojarzy grubego i leniwego kota, pałającego nieposkromionym uczuciem do lasagne? Garfield, bo o nim tu mowa, już od 1978 roku zaskarbił sobie serca czytelników. Ten pomarańczowy kot z „lekką nadwagą” jest znany ze swojego lenistwa, które sprawia, że posuwa się on do niesamowicie kreatywnych rozwiązań.

   Mieszka ze swoim niezdarnym i dość ekscentrycznym właścicielem Jonem Arbuckle i jak każdy kot myśli, że to on jest panem Jona. Na nieszczęście dla Garfielda w domu znajduje się jeszcze jedno zwierzę – głupkowaty pies Odie, który często pada ofiarą tego miłośnika lasagne. Garfield est wiecznie zadowolony z siebie, kocha jedzenie (zwłaszcza wspomniane już wcześniej lasagne, pizzę i lody). Jego sarkastyczne uwagi oraz psoty, jakie płata z pewnością sprawią, że poprawi Ci się humor.

   To, co tak przyciąga do Garfielda, to fakt, że często przypomina on człowieka, i to takiego człowieka, którym chcielibyśmy być. Któż by nie chciał wylegiwać się przez całe dnie, jeść (najlepiej tłuste i smaczne potrawy) i denerwować otoczenie, bez jakichkolwiek konsekwencji?

   Życia Garfielda nie jest niestety usłane różami. Poza tym, co kocha, ma też długaśną listę rzeczy, które nienawidzi: rodzynek, poniedziałków, wstawania rano (a co za ty idzie i budzika) wagi łazienkowej, a przede wszystkim diety. Jego maksymą jest „Diet is a die with a t”. Jego wrogiem jest Nermal – mały, słodki kociak, który uwielbia się chwalić i ciągle wypomina naszemu „puszystemu” bohaterowi jego wiek i wagę.

   W komiksach o pomarańczowym kocie masz okazję poznać również innych bohaterów. Oczywiście jest właściciel Jon i pies Odie, a także inne koty: Arlene – dziewczyna Garfielda oraz mały kociak Nermal. Ekipę uzupełniają weterynarz, dr Elizabeth Wilson, w której podkochuje się Jon, rodzina Jona, czy też Pooki – pluszak, którego kocur darzy prawdziwą, bezinteresowną miłością.

   Seria „Garfield. Tłusty koci trójpak” to zbiór trzech albumów z przygodami tego cynicznego kota.

   Garfield. Tłusty koci trójpak” to tom składający się z trzech zeszytów: „Garfield jako taki”, „Garfield nabiera wagi” oraz „Garfield imponujący”. To tutaj rozpoczyna się nasza przygoda z kotem, który urodził się w kuchni włoskiej restauracji. Jak dalej potoczyły się jego losy? Przeglądając 288 stron, dowiesz się o nim wszystkiego i znajdziesz swoje ulubione historie.

   Ciasteczka. Garfield. Tłusty koci trójpak Tom 2” Czytając ten zbiór, poznasz kolejne ulubione (a także znienawidzone) potrawy tego smakosza. Tutaj poznajemy kocią rodzinę Garfielda oraz Arlenę, w której zakochuje się nasz bohater. W skład tomu 2 wchodzą komiksy „Garfield się waży”, „Garfield bierze wszystko” i „Garfield kiedy coś przegryzie”.

   Ładowanie...