Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Garfield

 (8 produktów)

Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 9

(okładka twarda)

5/5
56,49 79,99 zł −29%
Wysyłka dzisiaj

Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 3

(okładka twarda)

5/5
53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 2

(okładka twarda)

5/5
53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 4

(okładka twarda)

5/5
53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 8

(okładka twarda)

5/5
53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 5

(okładka miękka)

53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 6

(okładka twarda)

53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Tłusty koci trójpak. Garfield. Tom 7

(okładka twarda)

5/5
53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Garfield

Kto nie kojarzy grubego i leniwego kota, pałającego nieposkromionym uczuciem do lasagne? Garfield, bo o nim tu mowa, już od 1978 roku zaskarbił sobie serca czytelników. Ten pomarańczowy kot z „lekką nadwagą” jest znany ze swojego lenistwa, które sprawia, że posuwa się on do niesamowicie kreatywnych rozwiązań.

Mieszka ze swoim niezdarnym i dość ekscentrycznym właścicielem Jonem Arbuckle i jak każdy kot myśli, że to on jest panem Jona. Na nieszczęście dla Garfielda w domu znajduje się jeszcze jedno zwierzę – głupkowaty pies Odie, który często pada ofiarą tego miłośnika lasagne. Garfield est wiecznie zadowolony z siebie, kocha jedzenie (zwłaszcza wspomniane już wcześniej lasagne, pizzę i lody). Jego sarkastyczne uwagi oraz psoty, jakie płata z pewnością sprawią, że poprawi Ci się humor.

To, co tak przyciąga do Garfielda, to fakt, że często przypomina on człowieka, i to takiego człowieka, którym chcielibyśmy być. Któż by nie chciał wylegiwać się przez całe dnie, jeść (najlepiej tłuste i smaczne potrawy) i denerwować otoczenie, bez jakichkolwiek konsekwencji?

Życia Garfielda nie jest niestety usłane różami. Poza tym, co kocha, ma też długaśną listę rzeczy, które nienawidzi: rodzynek, poniedziałków, wstawania rano (a co za ty idzie i budzika) wagi łazienkowej, a przede wszystkim diety. Jego maksymą jest „Diet is a die with a t”. Jego wrogiem jest Nermal – mały, słodki kociak, który uwielbia się chwalić i ciągle wypomina naszemu „puszystemu” bohaterowi jego wiek i wagę.

W komiksach o pomarańczowym kocie masz okazję poznać również innych bohaterów. Oczywiście jest właściciel Jon i pies Odie, a także inne koty: Arlene – dziewczyna Garfielda oraz mały kociak Nermal. Ekipę uzupełniają weterynarz, dr Elizabeth Wilson, w której podkochuje się Jon, rodzina Jona, czy też Pooki – pluszak, którego kocur darzy prawdziwą, bezinteresowną miłością.

Seria „Garfield. Tłusty koci trójpak” to zbiór trzech albumów z przygodami tego cynicznego kota.

Garfield. Tłusty koci trójpak” to tom składający się z trzech zeszytów: „Garfield jako taki”, „Garfield nabiera wagi” oraz „Garfield imponujący”. To tutaj rozpoczyna się nasza przygoda z kotem, który urodził się w kuchni włoskiej restauracji. Jak dalej potoczyły się jego losy? Przeglądając 288 stron, dowiesz się o nim wszystkiego i znajdziesz swoje ulubione historie.

Ciasteczka. Garfield. Tłusty koci trójpak Tom 2” Czytając ten zbiór, poznasz kolejne ulubione (a także znienawidzone) potrawy tego smakosza. Tutaj poznajemy kocią rodzinę Garfielda oraz Arlenę, w której zakochuje się nasz bohater. W skład tomu 2 wchodzą komiksy „Garfield się waży”, „Garfield bierze wszystko” i „Garfield kiedy coś przegryzie”.

Ładowanie...