Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Elementarz

 (8 produktów)

Elementarz. Zadania 2-latka

(okładka miękka)

5/5
12,19 15,00 zł −19%
Wysyłka dzisiaj

Elementarz 2-latka. Disney maluch

(okładka twarda)

5/5
24,99 32,99 zł −24%
Wysyłka dzisiaj

Disney Maulch. Elementarz 3-latka

(okładka twarda)

22,19 32,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Czytanki metodą sylabową

5/5
17,99 27,95 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Elementarz. Moje pierwsze czytanki

37,09 49,90 zł −26%
Wysyłka dzisiaj

Elementarz przyrodniczy. Ćwiczenia. Disney Maluch

(okładka miękka)

10,79 14,99 zł −28%
Wysyłka dzisiaj

Elementarz zwierząt. Disney maluch

(okładka twarda)

22,19 32,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Elementarz. Zadania 3-latka

(okładka miękka)

5/5
11,89 13,45 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

Elementarz

Zgodnie z definicją elementarz to nic innego jak zbiór podstawowej wiedzy dotyczącej konkretnej dziedziny lub książka, która wprowadza w zagadnienia danego zakresu nauki. Zapoznanie się z elementarną wiedzą na dany temat jest fundamentem dalszego rozwoju. Seria „Elementarz” wyposaża najmłodsze dzieci właśnie w to, co najważniejsze jest na progu ich dalszej edukacji. W oparciu o stan wiedzy z zakresu psychologii rozwojowej i pedagogiki, powstały książki, które pomagają dzieciom ćwiczyć kompetencje właściwe dla ich wieku.

W serii „Elementarza” znajdziemy między innymi następujące tytuły:

- „Elementarz 3-latka. Kolorowanki. Proste zadania. Zabawa z naklejkami” – ciekawość świata to szczególna właściwość dzieci, którą warto pielęgnować; ćwiczenia w połączeniu z dobrą zabawą sprzyjają rozwojowi rozmaitych kompetencji;  

- „Czytanki metodą sylabową” – znajdujące się w książce znane i lubiane baśnie, zapisane są w postaci podzielonych na sylaby wyrazów, dzięki czemu dziecko ma szansę ćwiczyć samodzielne czytanie;

- „Disney Maluch. Zwierzęta” – najmłodsi czytelnicy wzbogacają swoje słownictwo dzięki kolorowym obrazkom i zamieszczonych obok podpisom.

Zeszyty wchodzące w skład serii „Elementarz” zawierają mnóstwo zadań i ćwiczeń dostosowanych do przedszkolaków w określonym wieku. Dzięki zabawie z książką, dziecko uczy się logicznego myślenia, łączenia faktów, ćwiczy koncentrację oraz przygotowuje się stopniowo do rozpoczęcia nauki pisania i czytania. Seria pomaga się zorientować rodzicom w zakresie umiejętności swoich dzieci. Pozwala dostrzec, co wymaga dopracowania, częstszych ćwiczeń, a co jest mocna stroną potomka. Wspólne rozwiązywanie zadań, oswajanie z ćwiczeniami to cenne doświadczenie dla każdego przedszkolaka. Słowa zachęty i wsparcie ze strony opiekuna są bezcenne. Dzięki takiemu podejściu do zdobywania wiedzy i umiejętności, nauka wcale nie musi być kojarzona z trudnym, żmudnym procesem. Już od najmłodszych lat dziecka, jako dorośli mamy wpływ na przekonania, które rozwiną się w umysłach kilkulatków. Zeszyty wchodzące w skład serii „Elementarz” pomogą nam przekonać najmłodszych, że nauka może być przyjemnością!

Ładowanie...