Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dungeons & Dragons

 (4 produktów)

Monster Manual. Dungeons & Dragons

(okładka twarda)

Dungeons & Dragons

170,29 199,95 zł −15%
Wysyłka 3 dni robocze

Tyrants of the Underdark (Edycja polska). Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons

175,29 219,95 zł −20%
Wysyłka 24 godziny

Klątwa Strahda. Ekran Mistrza. Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons

52,19 59,95 zł −13%
Wysyłka 3 dni robocze

Baldur's Gate. Zstąpienie do Avernusa. Dungeons & Dragons

(okładka twarda)

Dungeons & Dragons

109,89 199,95 zł −45%
Wysyłka 3 dni robocze

Dungeons & Dragons

Dungeons and Dragons (DnD, D&D) uważana jest za prekursora gatunku gier fabularnych. Pierwszy raz opublikowana została w 1974 roku. Aktualnie gry D&D wydawane są przez Wizard of the Coast.

Gra fabularna (role play game) to rozgrywka dla kilkorga graczy, w czasie której jeden gracz opisuje działania jednej postaci, a każda z nich ma określoną specjalność. Rezultaty podejmowanych przez graczy działań i decyzji, a także przebieg fabuły, określane są przez Mistrza Gry zgodnie z regułami. Wybiera i opisuje bohaterów niezależnych, spotykanych przez postacie graczy oraz ich następstwa, kontroluje stosowanie zasady gry, które obejmują takie tematy, jak stosunki społeczne, użycie magii, walkę, oddziaływanie na otoczenie itp.

Piąta edycja Dungeons and Dragons ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Rebel. Każda książka wydana jest w twardej oprawie, na doskonałej jakości papierze, z kolorowymi ilustracjami.

Seria zawiera m.in. następujące pozycje:

- Dungeons&Dragons Player's Handbook. Podręcznik gracza. - pierwszy z podręczników podstawowych. Książka zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć postać i rozpocząć swoją przygodę z najpopularniejszą grą RPG na świecie. To najważniejsze źródło wiedzy dla wszystkich grających w D&D. Zawiera zasady dotyczące tworzenia i rozwoju postaci, jej pochodzenia i umiejętności, eksploracji i walki, a także wyposażenia, czarów i wielu innych aspektów gry.

- Dungeons&Dragons Dungeon Master's Guide. Przewodnik Mistrza Podziemi - zapewnia inspirację i porady, dzięki którym Mistrz Gry rozbudzi swoją wyobraźnię i stworzy dla graczy fascynujące światy pełne przygód i eksploracji. Wewnątrz książki znajdują się sugestie i wskazówki dotyczące budowania światów oraz tworzenia niezapomnianych przygód, opcjonalne zasady gry, setki klasycznych magicznych przedmiotów i wiele innych narzędzi.

- Dungeons&Dragons Monster Manual. Księga Potworów - przedstawia nieprzyjaciół, jacy mogą stanąć na drodze graczy w czasie wędrówek przez fantastyczne światy. Są tam smoki, giganci, łupieżcy umysłu czy obserwatorów. Podręcznik ten to prawdziwa potworna uczta dla Mistrza Gry, który może stawiać przed swoimi graczami nowe wzywania. Zawarte w księdze potwory zostały opisane przystępnymi statystykami oraz fascynującymi opowieściami, które pobudzają wyobraźnię.  

- Dungeons&Dragons Klątwa Strahda - to przygoda dla postaci poziomów 1-10. Przenosi grę do mrocznej krainy Ravenloft, w której zło jest niemalże namacalne. Wampir, hrabia Strahd von Zarovich, właśnie dowiedział się, że grupa poszukiwaczy przygód wkroczyła do jego domeny - czyli wszystko układa się tak, jak sobie zaplanował.

- Dungeons&Dragons Klątwa Strahda. Talia Tarokka - pudełko zawiera 54 karty Tarokka, które przydadzą się podczas wędrówek w ramach kampanii D&D Klątwa Strahda.

- Dungeons&Dragons Podręcznik Wybrzeże Mieczy - w tej książce znajdują się barwne opisy ludów i krain Wybrzeża Mieczy, a także szereg nowych opcji postaci. Gdzieś tam, na Wybrzeżu Mieczy w Zapomnianych Krainach, spotkać można legendy, zapuścić się w niebezpieczne tereny, zginąć lub posiąść niewyobrażalne bogactwa.

- Dungeons&Dragons Karty czarów: Bard, Dungeons&Dragons Karty czarów: Paladyn, Dungeons&Dragons Karty czarów: Łowca - zawierają karty z czarami, używanymi przez każdą z profesji.  Na każdej zawarte są opisy mechaniczne zaklęć i inne ważne informacje. Karty są zaprojektowane z myślą o długim użytkowaniu, dlatego każda jest wykonana z wysokiej jakości papieru i zalaminowana.

Ładowanie...