Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
 • Dotykam poznaję

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Dotykam poznaję

    (5 produktów)

   Las. Dotykam, poznaję. Książeczka sensoryczna

   (okładka twarda)

   Dotykam poznaję

   24,29 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Morze. Dotykam, poznaję. Książeczka sensoryczna

   (okładka twarda)

   Dotykam poznaję

   23,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Pojazdy. Dotykam, poznaję. Książeczka sensoryczna

   (okładka twarda)

   Dotykam poznaję

   23,99 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Dinozaury. Dotykam, poznaję

   (okładka twarda)

   Dotykam poznaję

   25,81 
   Wysyłka 24 godziny

   Rzeka. Dotykam, poznaję

   (okładka twarda)

   Dotykam poznaję

   36,23 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Dotykam poznaję

   Świat skrywa wiele sekretów przed maluchami, więc pora, by uchylić rąbka tajemnicy. Seria "Dotykam, poznaję" spełnia oczekiwania najmłodszych, którzy po raz pierwszy w życiu biorą do ręki książeczki. Dzięki silikonowym formom widocznym na każdej rozkładówce nasz dzielny zuch może dotykać poszczególnych obiektów, głaskać wielobarwne zwierzątka i dzielić się swoimi wrażeniami sensorycznymi z pozostałymi członkami rodziny.

   Piękne, żywe kolory rozbudzają wyobraźnię, a twarde okładki oraz wytrzymałe, kartonowe strony każdej książeczki współtworzącej serię "Dotykam. Poznaję" są odporne na różne formy dziecięcej aktywności i działalności. Zaokrąglone rogi stanowią doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami oczu.

   Książeczki angażują aż trzy zmysły dziecka - wzrok, poprzez oglądanie przyjaznych i atrakcyjnych wizualnie ilustracji; słuch, poprzez wsłuchiwanie się w historyjkę czytaną przez dorosłego, a także dotyk. Jeśli chcecie wspólnie sprawdzić, czy skorupa żółwia lub płetwy foki są miłe w dotyku sięgnijcie po jedną z pozycji współtworzących cykl "Dotykam, poznaję". Wypukłe formy i faktury naprawdę przypominają sierść leśnych zwierząt, a nawet - kolce jeża.

   W publikacjach znajdziemy też proste zagadki skłaniające naszego malucha do myślenia. Wywołują one u niego zaciekawienie. Najmłodsi uczą się nazywania kolorów i kształtów, a ich zasób słownictwa się zwiększa, ponieważ rymowane łamigłówki łatwo wpadają w ucho. Często po raz pierwszy widzą one poszczególne stworzonka na obrazku. Zaznajamiaj maluszka z kropeczkami, falami, kolcami, chropowatymi oraz gładkimi powierzchniami. Te książki - zabawki zapewniają rozrywkę na długi czas.

   W serii znajdziemy następujące pozycje:

   • "Morze. Dotykam, poznaję" - Jakie zwierzęta mieszkają w morzu? Zobaczmy kilka z nich, posłuchajmy zagadek o nich i dotknijmy ilustracji, by lepiej się z nimi zapoznać.

   • "Las. Dotykam, poznaję" - Tym razem, dla odmiany wybierzemy się do lasu. Znajdziemy tam mnóstwo interesujących stworzeń i dowiemy się o nich ciekawych rzeczy.

   • "Łąka. Dotykam, poznaję" - A teraz pora na wizytę na łące. Kto jest tutaj gospodarzem? Kogo spotkamy? Które zwierzę najbardziej zaskoczy Twoje dziecko?

   • "Pojazdy. Dotykam, poznaję" - Przyszedł czas, by przyjrzeć się różnorodnym pojazdom. Jakie w dotyku są skrzydła samolotu i koła traktora? Sprawdźmy i przekonajmy się.

   Ładowanie...