Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dotykam poznaję

 (5 produktów)

Las. Dotykam, poznaję. Książeczka sensoryczna

(okładka twarda)

Dotykam poznaję

24,29 34,90 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze

Łąka. Dotykam, poznaję. Książeczka sensoryczna

(okładka twarda)

Dotykam poznaję

24,29 29,90 zł −19%
Wysyłka 3 dni robocze

Rzeka. Dotykam, poznaję

(okładka twarda)

Dotykam poznaję

27,39 39,90 zł −31%
Wysyłka 3 dni robocze

Dinozaury. Dotykam, poznaję

(okładka twarda)

Dotykam poznaję

27,89 39,90 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze

Zoo. Dotykam, poznaję

(okładka twarda)

Dotykam poznaję

27,89 39,90 zł −30%
Wysyłka 3 dni robocze

Dotykam poznaję

Świat skrywa wiele sekretów przed maluchami, więc pora, by uchylić rąbka tajemnicy. Seria "Dotykam, poznaję" spełnia oczekiwania najmłodszych, którzy po raz pierwszy w życiu biorą do ręki książeczki. Dzięki silikonowym formom widocznym na każdej rozkładówce nasz dzielny zuch może dotykać poszczególnych obiektów, głaskać wielobarwne zwierzątka i dzielić się swoimi wrażeniami sensorycznymi z pozostałymi członkami rodziny.

Piękne, żywe kolory rozbudzają wyobraźnię, a twarde okładki oraz wytrzymałe, kartonowe strony każdej książeczki współtworzącej serię "Dotykam. Poznaję" są odporne na różne formy dziecięcej aktywności i działalności. Zaokrąglone rogi stanowią doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami oczu.

Książeczki angażują aż trzy zmysły dziecka - wzrok, poprzez oglądanie przyjaznych i atrakcyjnych wizualnie ilustracji; słuch, poprzez wsłuchiwanie się w historyjkę czytaną przez dorosłego, a także dotyk. Jeśli chcecie wspólnie sprawdzić, czy skorupa żółwia lub płetwy foki są miłe w dotyku sięgnijcie po jedną z pozycji współtworzących cykl "Dotykam, poznaję". Wypukłe formy i faktury naprawdę przypominają sierść leśnych zwierząt, a nawet - kolce jeża.

W publikacjach znajdziemy też proste zagadki skłaniające naszego malucha do myślenia. Wywołują one u niego zaciekawienie. Najmłodsi uczą się nazywania kolorów i kształtów, a ich zasób słownictwa się zwiększa, ponieważ rymowane łamigłówki łatwo wpadają w ucho. Często po raz pierwszy widzą one poszczególne stworzonka na obrazku. Zaznajamiaj maluszka z kropeczkami, falami, kolcami, chropowatymi oraz gładkimi powierzchniami. Te książki - zabawki zapewniają rozrywkę na długi czas.

W serii znajdziemy następujące pozycje:

  • "Morze. Dotykam, poznaję" - Jakie zwierzęta mieszkają w morzu? Zobaczmy kilka z nich, posłuchajmy zagadek o nich i dotknijmy ilustracji, by lepiej się z nimi zapoznać.

  • "Las. Dotykam, poznaję" - Tym razem, dla odmiany wybierzemy się do lasu. Znajdziemy tam mnóstwo interesujących stworzeń i dowiemy się o nich ciekawych rzeczy.

  • "Łąka. Dotykam, poznaję" - A teraz pora na wizytę na łące. Kto jest tutaj gospodarzem? Kogo spotkamy? Które zwierzę najbardziej zaskoczy Twoje dziecko?

  • "Pojazdy. Dotykam, poznaję" - Przyszedł czas, by przyjrzeć się różnorodnym pojazdom. Jakie w dotyku są skrzydła samolotu i koła traktora? Sprawdźmy i przekonajmy się.

Ładowanie...