Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Anna Gensler

   (11 produktów)

  Koniberki, wydanie 2

  30,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Baśnie klasyczne

  (okładka twarda)

  28,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Miła wiewiórka. Historyjki harmonijki

  (okładka twarda)

  10,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Psotny niedźwiadek. Historyjki harmonijki

  (okładka twarda)

  10,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Pojazdy. Woda i pędzelek

  (okładka miękka)

  9,79 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Anna Gensler

  Anna Gensler to polska ilustratorka, która jest znana zwłaszcza z ilustrowania książek i czasopism przeznaczonych dla dzieci. Ukończyła ASP w Warszawie. Obecnie zajmuje się ilustratorstwem oraz grafiką komputerową. Ponadto do jej zainteresowań należy historia sztuki. Nie tylko podziwia dzieła wybitnych twórców, ale także sama maluje. Jej malarstwo podejmuje głównie tematykę związaną ze światem natury. Ponadto Anna Gensler z wielkim zamiłowaniem zbiera książki dla dzieci i różne komiksy.

  Artystka tworzy proste ilustracje z żywą i wyrazistą kolorystyką. Współpracuje z autorami tradycyjnych książek, a także książek sensorycznych. Zamiłowanie do przyrody wyraża również przy pomocy swoich dzieł. Jej przygoda ze sztuką trwa od najmłodszych lat. Już we wczesnym dzieciństwie bardzo lubiła rysować, malować oraz wycinać.

  "Las. Dotykam, poznaję" - książka sensoryczna z ilustracjami Anny Gensler, która ułatwia dziecku wszechstronny rozwój sensoryczny i pomaga poznawać otoczenie. Pobudza jednocześnie wzrok oraz dotyk. Dzięki tej książce dziecko może uczyć się nowych słów i rozpoznawania kolorów, a dodatkowo rozwiązywać proste zagadki. Wesołe leśne zwierzęta zapraszają do swojego królestwa, w którym z pewnością nie zabraknie przygód dla dzieci ciekawych świata. Książki sensoryczne jednocześnie rozbudzają wyobraźnię oraz ćwiczą zmysły.

  Ładowanie...