Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Bycze Gry

 (5 produktów)

5. bierze! G3

Bycze Gry

30,89 42,00 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

6. bierze! G3

Bycze Gry

68,29 99,00 zł −31%
Wysyłka 3 dni robocze

6 bierze! G3. Edycja jubileuszowa

Bycze Gry

59,49
Wysyłka 24 godziny

11 bierze! G3

Bycze Gry

33,59 45,01 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

X. bierze! G3

Bycze Gry

30,89 42,00 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Bycze Gry

Seria dynamicznych gier logicznych!

Bycze Gry to seria szybkich gier, które nie wymagają wielu przygotowań, a nawet szybko można nauczyć w nie grać nowe osoby. Te bardzo proste karcianki sprawdzą się podczas rodzinnego wieczoru, ale także w trakcie spotkania ze znajomymi. Wystarczy wyciągnąć karty z pudełka i już można rozpocząć rozgrywkę!

Na czym to polega? Zobacz, jak proste są zasady przykładowej pozycji z serii, czyli "6. bierze". Gracze dostają po 10 kart i odpowiednio wykładają je w 1 z 4 rzędów. Gracz, który dołoży 6 kartę, będzie musiał zebrać pozostałe 5. Celem wszystkich osób jest zebranie jak najmniejszej ilości kart. Zwróć uwagę, że mają one jednak różną wartość punktową! Wygrywa ten, kto ma najmniej kart oraz najmniej punktów.

Grę rozłożysz szybko i bez problemów ustawisz nawet na niedużym stole. W pudełku znajdziesz karty (a w niektórych wersjach dodatkowo karty specjalne, zasłonki dla graczy oraz znaczniki) i instrukcję. Dynamiczna rozgrywka trwa zwykle mniej niż godzinę, dzięki czemu możesz zagrać podczas podróży, przerwy lub przed rozpoczęciem większej gry, traktując tę jako rozgrzewkę. Proste ilustracje oraz informacje na kartach są bardzo czytelne, przez co łatwo podliczysz wszystkie punkty. Gry mieszczą się w niewielkich pudełkach, które zmieścisz w plecaku, torbie, a nawet w kieszeni. Zabierz swoją grę na spotkanie ze znajomymi i zaproponuj szybką rozgrywkę!

Gry z tej serii zyskały dużą popularność, a także były wielokrotnie nagradzane. Zdobyły chociażby nagrodę za najlepszą grę umysłową roku przyznawaną przez MENSA, nagrodę za najlepszą karcianą grę rodzinną według Games Magazine i specjalną nagrodę graczy w konkursie organizowanym przez Deutscher SpielePreis. Rozgrywka w z bykami w rolach głównych zdobyła uznanie graczy oraz krytyków!

W serii Bycze Gry znajdziesz:

  • "6. bierze" - prosta i szybka wersja gry logicznej, doskonała na początek przygody z serią. W pudełku znajdziesz 104 podstawowe karty oraz instrukcję.

  • "11. bierze" - nieco bardziej złożona wersja, w której lekko zmodyfikowano zasady. To dobra okazja, by odświeżyć grę i zaproponować graczom coś znanego, a jednocześnie w pewnym stopniu nowego!

  • "6. bierze. Gra planszowa" - planszowa wersja ze specjalnymi polami, wpływającymi na przebieg rozgrywki! W pudełku znajdziesz karty, instrukcję, płytki, dwustronną planszę, znaczniki oraz zasłonki dla graczy.

Ta seria zawiera szybkie gry logiczne dla całej rodziny. To świetny sposób na rodzinny wieczór, podczas którego chcecie zagrać w coś zmuszającego do myślenia. Przyda się trochę strategii, także precyzyjnego liczenia! Każda rozgrywka jest przygodą pełną zwrotów akcji, a gdy opanujecie już podstawową wersję gry, z łatwością znajdziecie wersje dla zaawansowanych graczy. Wybierz najciekawszą grę i zaraz po otwarciu pudełka graj z rodziną lub znajomymi!

Ładowanie...