Xi
 • Bogaty ojciec

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Bogaty ojciec

    (1 produktów)

   Bogaty ojciec

   Robert Kiyosaki jest inwestorem, przedsiębiorcą, nauczycielem i autorem książek z serii „Bogaty ojciec”. Swoim myśleniem podważył to, w co ciągle wierzy wiele ludzi na całym świecie. Zanegował mnóstwo rad, które z pewnością każdy z nas słyszał choć raz: znajdź dobrze płatną pracę, ciężko pracuj, nie leniuchuj, spłacaj długi, ale także oszczędzaj, inwestuj długoterminowo. Kiyosaki uważa, że podstawowym powodem tego, ze tak wiele współczesnych ludzi ma finansowe problemy jest to, że pomimo wielu lat w różnych szkołach nie zdobywamy żadnej sensownej wiedzy o pieniądzach. Ciągle uczymy się, jak zarabiać pieniądze, a nie wiemy, że to pieniądze powinny pracować dla nas.

   Seria „Bogaty ojciec" długo utrzymywała się na listach bestsellerów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie, Australii i Azji. Książki dowodzą, że myśli i przekonania mają potężny wpływ na nasze życie. Zmieniając je, jesteśmy w stanie odmienić również nasz los.

   Robert Kiyosaki neguje powszechnie głoszone poglądy. W swoich publikacjach daje konkretne wskazówki, w jaki sposób osiągnąć finansową wolność. Fundamentem jego przekonań wydaje się być metafora dwóch ojców - biednego i bogatego. Radzi w swoich książkach słuchać tego drugiego. Bogaty ojciec kieruje się w życiu między innymi następującymi zasadami:

   - dzieci to powód dla którego muszę być bogaty,

   - pieniądze są potęgą,

   - istotne jest, by łączyć umiejętności praktyczne z wiedzą akademicką,

   - edukacja finansowa zapobiega finansowym problemom.

   Rozwinięcie powyższych i wielu innych przekonań znajdziemy w książkach z serii „Bogaty ojciec". Warto do nich sięgnąć nie tylko wtedy, gdy chcemy uporządkować nasze finanse, ale także, gdy mamy poczucie, że pomimo wysokich zarobków ciągle czujemy niedosyt. Robert Kiyosaki uważa, że nie ma zasadniczo znaczenia to, ile zarabiamy. Najistotniejszy jest fakt, co z tymi zarobionymi pieniędzmi robimy, jak wiele zatrzymujemy i na jak długo.

   Seria „Bogaty ojciec" otwiera na nowe idee, koncepcje. Warto się z nimi zapoznać i sprawdzić, czy są one dla nas wspierające.

   Ładowanie...