Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Kup w zestawie:

3 produkty
wartość produktów w zestawie:
103,80 zł
68,32 zł
oszczędzasz 35,48 zł (34%)
-32%

34,00 zł

22,98 zł

oszczędzasz 11,02 zł (32%)

Dostępność 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł

Opis

“Bogaty ojciec, biedny ojciec” to bestsellerowy poradnik nowoczesnego, biznesowego podejścia do zarabiania pieniędzy!

Robert Kiyosaki odpowiada na pytanie, jak się realnie bogacić - i robi to w sposób, który wywróci do góry nogami wszystkie Twoje dotychczasowe przekonania na ten temat. Amerykański inwestor zjadł zęby na prowadzeniu biznesu, a jego publikacje poświęcone tematyce przedsiębiorczości przyczyniły się do sukcesów kolejnych pokoleń właścicieli firm. I Ty możesz znaleźć się w ich gronie - pod warunkiem, że otworzysz umysł i zapomnisz o tradycyjnym podejściu do biznesu!

Kiyosaki poddaje surowej ocenie dominujący sposób myślenia o pieniądzach i karierze zawodowej, wpajany nam w domach i szkołach, a w książce reprezentowany przez figurę "biednego ojca". W myśl tej postawy tajemnica sukcesu finansowego kryje się w pięciu się po kolejnych szczeblach drabiny korporacyjnej oraz mozolnym oszczędzaniu środków emerytalnych, które w dalszej perspektywie mają zapewnić nam godziwe warunki życia. Ale czy możemy być pewni, że tak się stanie? Dynamiczne zmiany na światowych parkietach i krajowych rynkach gospodarczych dowodzą, że jedyne, czego możemy się spodziewać, to niespodziewanego.

Przeciwstawiony "bogaty ojciec" widzi klucz do sukcesu w ciągłym pomnażaniu zysków na drodze inwestycji. Fortunę zrobi ten, kto wybija się ponad przeciętność, potrafi zamienić swój czas i posiadane środki w prężne aktywa, generujące stały przychód i umożliwiające większą elastyczność w podejmowaniu życiowych decyzji.

Autor omawia także kwestię ryzyka związanego z omawianą strategią, a mówiąc ściślej - obaw i wątpliwości, jakie owo ryzyko wywołuje. Kiyosaki podkreśla, że nie powinny być one czynnikiem przesądzającym o podejmowanych decyzjach, ponieważ ryzyko jest konieczną częścią inwestycji; odwaga w połączeniu z kreatywnym spojrzeniem na posiadane aktywa, spostrzegawczością i otwartym umysłem przynosi znakomite efekty w postaci rosnących wpływów na konto. Takie podejście pozwala uniknąć także groźnego wypalenia zawodowego i związanego z nim poczucia żalu za utraconymi możliwościami.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 159320
Tytuł Bogaty ojciec, biedny ojciec
Autor Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Wydawnictwo Instytut Praktycznej Edukacji
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 208
Data premiery 2006-01-01
Rok wydania 2006
Wymiary produktu [mm] 225 x 150 x 13
Okładka Miękka
Waga Produktu [kg] 0.37
Cena detaliczna 34,00 zł
Nasza cena 22,98 zł
Powiązane tematy: Bestseller
Serie: Przygody Fenka

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Marek K.

5/5
| 01-01-2022
Jeśli ktoś szuka sposobu na zmianę swojego życia - wskazuje kierunek. Dodatkowo otwiera oczy na różnorakie mechanizmy socjotechniczne, które funkcjonują w społeczeństwa, o których na co dzień się nie myśli. Polecam, każdemu otworzy oczy na nowe horyzonty.

Artur G.

5/5
| 26-11-2021
Obowiązkowa pozycja dla osób szukających odmiany w swojej karierze. Książka działa jak " mind setter" sprawia, że w nowy sposób spoglądamy na otaczająca nas rzeczywistość, pomaga zrozumieć dlaczego bogaci są coraz bogatsi, a klasa średnia zjeżdża po równi pochyłej.

Magdalena G.

5/5
| 29-10-2021
Książka zatytułowana „Biedny Ojciec, Bogaty Ojciec” autorstwa amerykańskiego biznesmena i inwestora Roberta T. Kiyosaki jest zdecydowanie moją ulubioną książką. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to mój numer jeden. Książka ta motywuje i napędza do dalszego rozwoju. Pokazuje jak myślą i czym kierują się ludzie biedni, a czym bogaci. Czytając ją, uśmiech nie schodził mi z ust, a momentami wręcz śmiałam się na głos! Książkę przeczytać można w 1 -2 wieczory, jest tak bardzo wciągająca! Jestem nią wręcz zachwycona, autor pisze w bardzo zrozumiały sposób, a historie jakie opisuje w swojej książce rodzice powinni opowiadać własnym dzieciom lub nawet samemu je stosować. Ta książka powinna być w każdym domu i nie rozumiem dlaczego właśnie takich książek nie czytamy w szkole jako „lektury obowiązkowe”. Ta książka uczy życia, pokazuje wiele szans, ale i zagrożeń, płynie z niej mądrość nie do opisania. Czytając można wręcz poczuć emocje jakie towarzyszyły autorowi podczas opisywanych historii. Jestem pod wielkim wrażeniem, zarówno książki, zawartej w niej wiedzy jak i samego autora. Podziwiam, to jakim kreatywnym, zdeterminowanym i odważnym dzieckiem był w młodości ten wspaniały człowiek, nic dziwnego, że osiągnął sukces. Odkąd przeczytałam jego pierwsze dzieło marze o spotkaniu i chwili rozmowy z tym człowiekiem, jest dla mnie niesamowitą inspiracją. Żałuje, że tak późno powyższa książka pojawiła się w moim życiu. Zdecydowanie polecam. Czy książka jest warta swojej ceny? Powiedziałabym, że wręcz jest bezcenna i warto mieć ją zawsze „pod ręką”. Drogi czytelniku jeśli jeszcze się nad nią zastanawiasz, nie trać więcej czasu bo zakupu tej książki, na pewno nie będziesz żałował. Sama nie mogę się doczekać przeczytania kolejnych książek Roberta T.Kiyosaki, a tak między nami mam je już na swojej liście przyszłych zamówień. Życzę Ci wspaniałych chwil z powyższą książką!

Julita Ż.

5/5
| 05-10-2021
Naprawdę świetna książka. Nigdy nie sądziłam ze książka może tak wciągnąć. Polecam przeczytać.

Monika R.

5/5
| 08-02-2021
Napisana bardzo przystępnym językiem, książka która jest w stanie zmienić twój pogląd na świat, postrzeganie go. Polecam.

fabian

5/5
| 22-01-2021
Bardzo ciekawa opcja. Otworzyła mi kolejne drzwi w kierunku biznesu.

Jakub B.

5/5
| 10-12-2020
Świetna książka która pokazuje jak bardzo można zmienić swoje dotychczasowe życie. Ukazuje jak działa świat.
Inspiruje by wziąć życie w swoje ręce i mądrze zarządzać pieniędzmi. Książka zdecydowanie warta polecenia, pozycja obowiązkowa dla początkujących inwestorów jak również zwykłych ludzi. Czyta się dobrze, lekko i przyjemnie, a treść i przekaz łatwo trafia do odbiorcy. Polecam.

Teresa K.

5/5
| 31-05-2020
Inspirująca i niosąca wiele nauki publikacja. Myślę o założeniu własnej firmy, ale jak każdej młodej osobie towarzyszy mi przy tym sporo wątpliwości i znaków zapytania. Po lekturze zmieniłam swój punkt widzenia na finanse i w ogóle przeorganizowałam swoją wiedzę ekonomiczną. Myślę, że warto poczytać Kiyosakiego, bo z jego słów płynie wiele mądrości, motywacji i mobilizacji do unikania schematycznych działań.

Karol B.

5/5
| 16-05-2020
„Bogaty ojciec biedny ojciec” to pozycja, w którą warto zainwestować. Autor pokazuje nam schemat działań całkowicie oderwany od dotychczas znanych schematów. Zapewne podczas czytanie będziecie się nieco buntować czy dziwić jego poglądom, ale gwarantuję, że warto przeczytać do końca. Kiyosaki motywuje i pokazuje, że bez chęci oraz działania niczego się nie osiągnie.

Anna B.

5/5
| 10-05-2020
To książka, która uczy, inspiruje i motywuje do działania. Warstwa merytoryczna jest zdecydowanie warta pochwały, ale najbardziej spodobało mi się całkowicie inne podejście do tematu. Autor otwiera nam oczy na wiele aspektów. Serdecznie polecam.

Marta W.

5/5
| 01-05-2020
Książka zdecydowanie warta zakupienia i przeczytania. Kiyosaki podchodzi do finansów, zarządzania i pracy w dość nieszablonowy, a może i dla niektórych kontrowersyjny sposób. Jeszcze przed przeczytaniem jego książki w moje ręce wpadła gra Cashflow i nie ukrywam, że dało mi to sporo do myślenia! Polecam każdemu, kto chce zbudować świadomość ekonomiczną oraz uzyskać kopa do działania.

Arkadiusz G.

5/5
| 25-04-2020
Uważam, że ta książka powinna być lektura obowiązkowa w szkole! Pozwala budować świadomość ekonomiczną, pozbawia schematycznego sposobu myślenia o finansach, motywuje do działania. Uważam, że to wiedza w pigułce na młodych. Książka pokazuje na czym się skupiać, a czego unikać, żeby osiągnąć sukces i niezależność finansową.

Sylwia Z.

5/5
| 16-04-2020
Kiyosaki to mój mistrz! Przeczytałam jego książkę i naprawdę zmieniłam swoje podejście do finansów oraz zarządzania nimi. Uważam, że ta pozycja powinna być lekturą obowiązkową w szkole. Dzieci od najmłodszych lat powinny posiąść wiedzę o finansach i inwestowaniu. Polecam całym sercem!

Adam C.

5/5
| 10-04-2020
Lektura obowiązkowa dla osób, które chcą świadomi zarządzać finansami. Można z niej wyciągnąć wiele nauki i pożytecznych informacji, więc z pewnością najbardziej spodoba się osobom, które już prowadzą własny biznes lub dopiero myślą o jego założeniu.

Patryk N.

5/5
| 26-03-2020
Książka idealna dla każdego, kto chce zmienić swoja sytuację materialną. Zmusza do myślenia i pokazuje całkowicie inny, nieszablonowy pogląd na zarządzanie finansami. Być może nie do końca można przenieść treść tej lektury na polskiej realia. Pewnym jest jednak, że książka stanowi sporą dawkę wiedzy i warto ją przeczytać.

ja

5/5
| 08-02-2018
Sądzę, że jest to obowiązkowa lektura dla młodych osób, które nie zdążyły się jeszcze uwikłać w kredyty i pożyczki, a posiadają oszczędności, które chcieliby pomnażać. Nie znajdziecie tam jasnych wskazówek w co inwestować, ale JAK inwestować.

Dawid W.

5/5
| 05-01-2018
Warto siegnąć po tę pozycję. Jeśli taka tematyka nie jest Wam obca, to niczego zaskakującego się z nie dowiecie, aczkolwiek zawsze można wynieść coś dla siebie. Bardzo przyjemnie się ją czyta.

SW

5/5
| 08-10-2017
Bardzo ciekawa i inspirująca książka. Szybko się czyta i daje nam inne spojrzenie na temat bogacenia się.

Mateusz

5/5
| 07-02-2015
Książka zwraca uwagę na bardzo ciekawe aspekty dziedziny pieniędzy. Zachęca do czytania kolejnych książek autora.

mamulec

5/5
| 04-01-2015
Obowiązkowa lektura nie tylko dla ojców.

Marcin H.

5/5
| 21-01-2013
Książka świetna i polecam ją każdemu kto chce zdobyć wartościową wiedzę na temat pieniędzy.

Piastun

5/5
| 11-03-2012
Książka jest super. Wiele się z niej nauczyłam. Polecam wszystkim,którzy poważnie myślą o zarabianiu pieniędzy.

MG

5/5
| 20-05-2011
To rzeczywiście dobra książka

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
19 Styczeń, Środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
19 Styczeń, Środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
19 Styczeń, Środa
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
19 Styczeń, Środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
19 Styczeń, Środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
20 Styczeń, Czwartek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
20 Styczeń, Czwartek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
19 Styczeń, Środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...