Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Biblioteka psychologii współczesnej

 (3 produktów)

Dlaczego zebry nie mają wrzodów. Biblioteka psychologii współczesnej

(okładka miękka)

5/5
80,69 94,00 zł −14%
Wysyłka 3 dni robocze

Siła czasu. Biblioteka psychologii współczesnej

55,39 64,00 zł −13%
Wysyłka 3 dni robocze

Paradoks czasu. Biblioteka psychologii współczesnej

(okładka miękka)

51,09 59,00 zł −13%
Wysyłka 3 dni robocze

Biblioteka psychologii współczesnej

Seria oferująca niezwykłą podróż przez ludzki umysł!

Współczesna psychologia potrafi dokonać zdumiewających odkryć, a teraz możesz zrozumieć osiągnięcia najwspanialszych badaczy dzięki tej niezwykłej serii! "Biblioteka psychologii współczesnej" w przystępny sposób wprowadza w tematykę napięcia emocjonalnego, efektów traumatycznych przeżyć, a także poczucia szczęścia i spełnienia. To nie tylko okazja, by zapoznać się z nowoczesną wiedzą naukową, ale również szansa na poprawę jakości własnego życia. Zobacz, jak osiągnąć większą radość w relacjach z innymi ludźmi, jak je pogłębić oraz jak sprawić, by były trwałe!

Robert Sapolsky lub Philip Zimbardo w przejrzysty sposób wyjaśniają największe tajemnice umysłu, odsłaniając niezwykłe zasady, jakimi rządzi się psychika. Świadomość istnienia różnych mechanizmów psychologicznych sprawia, że można zacząć je kontrolować. Sprawdź, jak psychologia korzysta obecnie z immunologii, neurologii i endokrynologii oraz co zyskuje dzięki połączeniu z innymi dziedzinami nauki! Dlaczego lęk wpływa na funkcjonowanie całego organizmu człowieka? W jaki sposób zapomnieć o dręczących wydarzeniach z przeszłości? Zobacz, co mają do powiedzenia na ten temat wybitni naukowcy, którzy zdobyli uznanie na całym świecie i zainspirowali nowatorskie podejście do rozumienia ludzkiego umysłu!

W "Bibliotece psychologii współczesnej" znajdziesz:

  • "Dlaczego zebry nie mają wrzodów" - to zbiór najważniejszych informacji o psychofizjologii stresu i wpływie napięcia na funkcjonowanie organizmu. Zobacz, co grozi ciągle zestresowanemu człowiekowi oraz poznaj sposoby na zmniejszenie poziomu zdenerwowania w swoim życiu. Przekonaj się, w jaki sposób zdrowie psychiczne jest powiązane z fizycznym.

  • "Paradoks czasu" -książka o znaczeniu czasu w świadomości ludzkiej i o przemijaniu. Autorzy wyjaśniają zmiany, jakie zachodzą w psychice człowieka wraz z upływającym czasem oraz prezentują wskazówki, które pomagają w utrzymaniu dobrych relacji z innymi ludźmi.

  • "Siła czasu" - to przełomowe podejście do walki z efektami traumatycznych przeżyć. Jak wyleczyć zraniony umysł? Jak przezwyciężyć wspomnienia straszliwych wydarzeń? Jak poradzić sobie z wypadkiem? W tej książce nowoczesna psychoterapia wyjaśnia tematykę poważnych zaburzeń psychicznych, dotykających często osoby doświadczające wojny, napadów lub innych przerażających wydarzeń.

"Biblioteka psychologii współczesnej" daje możliwość zapoznania się z niezwykłymi osiągnięciami współczesnej psychologii, która niesie obecnie pomoc nawet ludziom w bardzo ciężkim stanie. To okazja do zrozumienia zagadek ludzkiego umysłu i świadomego podejścia do własnych problemów. Te książki łatwo przekazują wiedzę oraz umożliwiają wprowadzenie wspaniałych życiowych zmian.

Ładowanie...