Serce Jezusa
Książka wpisuje się w nurt refleksji teologicznej związanej z kultem Serca Jezusowego. Autor koncentruje swą myśl na Bożej Miłości i Miłosierdziu. W medytacjach ks. prof. Zwoliński przywołuje postacie czcicieli Serca Jezusowego, którzy przez tę cześć realizowali swe powołanie chrześcijańskie. Nawiązuje też do postaw i czynów ludzi, którzy poza chrześcijaństwem doszli do udoskonalenia swegCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Salwator
- Data premiery: 2010-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 172
- Wymiary: 205 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
228214
Tytuł
Serce Jezusa
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
172
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2010-01-01
Rok wydania
2010
Wymiary
205 x 145
Wysokość
145 mm
Długość
205 mm
Głębokość
20 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
12,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Serce Jezusa” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









