Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Sekta Bergoglio. Potrzebna kontrrewolucja katolicka

Jan Paweł Lenga

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Św.Tomasza
Liczba stron: 224
-25%

39,00 zł

29,28 zł

oszczędzasz 9,72 zł (25%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł

Opis

Jan Paweł Lenga - arcybiskup ad personam, marianin, były administrator apostolski Kazachstanu - przedstawia odważną diagnozę kondycji współczesnego Kościoła!

Rozważania zawarte w książce "Sekta Bergoglio. Potrzebna kontrrewolucja katolicka" prowadzi do przerażającej konkluzji: piekło jest już na Ziemi, a wpływy masonerii sterowanej ręką diabła zagnały Kościół Katolicki w śmiertelnie niebezpieczną pułapkę. Niebezpieczeństwo ogarnęło całą wspólnotę, w tym także polskie kościoły i wiernych. Tuż obok Kościoła, jaki znamy i pamiętamy, powstaje drugi Kościół, a szczerze wierzący katolicy nie mają w nim miejsca. Bogactwo duchowe i wielowiekowa spuścizna naszych przodków została nam bezprawnie odebrana.

Odejście od trydenckiej Mszy Świętej stanowi jeden z największych błędów w historii Kościoła. Nowy porządek liturgiczny jest nowotworem, który zżera Kościół od środka - a jego zwierzchnik przygotowuje świat na nadejście Antychrysta. Masoneria decyduje nie tylko o działalności instytucji świeckich, ale i o kolejnych posunięciach Watykanu. Począwszy od obecnego papieża, przez kardynałów i biskupów, aż po setki tysięcy członków sekty Bergoglio - wszyscy oni przyczyniają się do propagowania herezji. Hierarchowie mają przy tym poczucie wszechmocy i bezkarności: działają według własnego planu, a ich czyny jawią się prawdziwym katolikom jako akty działalności diabła.

Czy jesteśmy skazani na stracenie? Nic podobnego. Piekielny dyktat zbliża się ku końcowi, a pycha kroczy przed upadkiem: im większa pewność siebie u popleczników diabła, tym mniej czasu pozostało im do nieuchronnego kresu.

Nazywają nas faszystami, ciemnogrodem - nie widząc, że mówią o sobie samych; to oni nie pamiętają, dlaczego znaleźli się na świecie i jaki jest cel życia doczesnego, uważają się za centrum wszelkiej kreacji. My chcemy Boga i czekamy na powtórne przyjście Chrystusa - a kiedy to nastąpi, współczesna wieża Babel runie wobec potęgi Pana nieba i ziemi.

"Sekta Bergoglio. Potrzebna kontrrewolucja katolicka" to czwarta książka arcybiskupa Jana Pawła Lengi. Duchowny znany jest z odważnych, kontrowersyjnych tez na temat sytuacji Kościoła Katolickiego w XXI wieku i otwartej krytyki hierarchów, w tym samego papieża Franciszka. Przed rozpoczęciem działalności pisarskiej abp Lenga przez wiele lat sprawował posługę kapłańską w Kazachstanie; w 2011 r. duchowny otrzymał Krzyż Komandorski Orderu Zasługi RP za działalność na rzecz polonijnej społeczności w tamtym obszarze.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3200266
Tytuł Sekta Bergoglio. Potrzebna kontrrewolucja katolicka
Autor Jan Paweł Lenga
Wydawnictwo Wydawnictwo Św.Tomasza
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 224
Data premiery 2021-12-21
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 206 x 145 x 18
Okładka Miękka
Waga Produktu [kg] 0.26
Cena detaliczna 39,00 zł
Nasza cena 29,28 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Bernadeta R.

5/5
| 10-02-2022
Można się nie zgadzać z ojcem Lengą, ale trzeba mu oddać, że darzy Kościół i Boga ogromną miłością i lojalnością, co widać i słychać w jego słowach. Po przeczytaniu tej książki powiem jedno: nie dziwię się, że odebrano mu uprawnienia, bo jego poglądy są całkowicie sprzeczne z oficjalna linią Kościoła, słowa kierowane pod adresem Franciszka są naprawdę mocne... Wystawiam ocenę dlatego, że inaczej opinia nie przejdzie przez system, natomiast uważam że ta książka wymyka się ocenom. Przede wszystkim chciałabym zachęcić Państwa do poznania tego kapłana, jego poglądów i namysłu nad obecnym miejscem naszego Kościoła.

Mateusz B.

5/5
| 09-02-2022
Bardzo dobra książka dla ludzi, którzy chcą praktykować jak najbardziej świadomie, bez traktowania obrzędów liturgicznych jak cyrku ani posoborowych abominacji. Dziś tacy kapłani, jak ojciec Lenga są traktowani jak niespełna rozumu, staroświeccy, blokujący rozwój Kościoła. A tak naprawdę jest zupełnie odwrotnie, to właśnie oni zachowują rozsądek i wierność Bogu wobec tego całego obecnego szaleństwa.

Stach K.

5/5
| 07-02-2022
Pozycja godna polecenia. Niezwykły życiorys Księdza Arcybiskupa. Pomimo wielu przeciwności losu, pozostał pogodnie nastawiony do ludzi oraz gotów do walki o prawdę, którą jak mało kto, w tym zrelatywizowanym świecie, potrafi cenić. Niezłomna, głęboka wiara tak rzadko obecnie spotykana, zasługuje na podziw i naśladowanie. Książka zawiera także cały szereg cennych wyjaśnień wydawcy. Warto przeczytać. Stach.

Karolina P.

5/5
| 31-01-2022
W Kościele jest miejsce na dialog, na reformy, ale pewne wartości muszą pozostać niezmienne. O tej konieczności najlepeij świadczy to, co dzieje się w dzisiejszych czasach, a na co pozwala i w czym przoduje sam Ojciec Święty, który powinien być opoką w obliczu coraz większych ataków na Kościół. Warto przeczytać tą książkę, żeby to sobie uświadomić i przejrzeć na oczy. Dla mnie ta książka to promyk nadziei, umocnienie w wierze i gorąco ją wszystkim polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
19. maja, czw. — 20. maja, pt.
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
20. maja, piątek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
19. maja, czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
19. maja, czwartek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
19. maja, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
20. maja, piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
20. maja, piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
19. maja, czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...