Rozwój dziecka i teoria poliwagalna
Zastosowanie teorii poliwagalnej w praktyce klinicznejPoczucie bezpieczeństwa to jeden z fundamentów prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka już od pierwszych godzin życia. Neonatolożka Marilyn R. Sanders oraz psychiatra dziecięcy George S. Thompson wyjaśniają, jak stosować teorię poliwagalną w praktyce klinicznej. Opisują wpływ traumy i braku zdrowych relacji na kształtowanie się sCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
- Data premiery: 2024-10-04
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 304
- Wymiary: 251 x 156
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3534404
Tytuł
Rozwój dziecka i teoria poliwagalna
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
304
Typ okładki
miękka
Data premiery
2024-10-04
Rok wydania
2024
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
251 x 156
Waga
0.46 kg
Wysokość
156 mm
Długość
251 mm
Głębokość
17 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
155 mm
Nasza cena
60,49 zł
Symbol produktu:
9788323354208
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Rozwój dziecka i teoria poliwagalna” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










