Xi
Polecamy podobne produkty

Jeśli chcesz zachęcić swoje dziecko do raczkowania, ruchu, skupienia uwagi, to Roler jest do tego idealnym narzędziem! Przede wszystkim jednak jest zabawką, która skupia uwagę maluszka zarówno kolorowymi, ruchomymi elementami, jak i dźwiękami, które wydają. Jednocześnie nie spowoduje ona u rodziców bólu głowy, ani nie wystraszy dziecka, ich efekty dźwiękowe są naturalne i optymalne!

Dla kogo przeznaczony jest Roler?

Roler to zabawka która sprawdzi się najlepiej, kiedy maluch zaczyna raczkować, może mieć wtedy 8 miesięcy lub nawet kilkanaście, to zazwyczaj jest kwestia indywidualna. Dziecko zaintrygowane ruchem niewielkich elementów, umieszczonych w Rolerze oraz dźwięków, które wydają, będzie starało się go dotknąć, dogonić i wprawić w dalszy ruch. Każde dotkniecie ponownie przesunie zabawkę, a raczkująca pociecha będzie z dnia na dzień coraz sprawniej go doganiała.

Raczkowanie to niezwykle ważny etap dla rozwoju dzieci. To właśnie w trakcie tego charakterystycznego przemieszczania się angażowane są obie półkule mózgu, dzięki czemu w przyszłości dziecko będzie szybciej przyswajało nowe umiejętności i informacje.

Dlatego zabawki, które mobilizują najmłodszych do ruchu są tak ważne. Roler dodatkowo zachęci malucha i sprawi, że jeszcze chętniej będzie podążał za celem. Najważniejsze, aby nie zmuszać maluszka do ruchu, a zdopingować go do tego i to jest właśnie główne zadanie Rolera.

Roler - opinie zaskoczonych rodziców

Produkt marki Dumel, która słynie ze świetnie przemyślanych zabawek dla najmłodszych, spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Dzięki wielu elementom, które się obracają, przesuwają, kołaczą, dzieci bardzo ochoczo podchodzą do kolejnych prób coraz bardziej stabilnego raczkowania. Mnogość elementów sprawia, że dzieci z chęcią podejmują próby skupienia się na jednym i złapaniu go, by zaraz zapolować na kolejny, z drugiej strony Rolera.

Na uwagę zasługuje także solidne wykonanie, które gwarantuje odporność na wielokrotne przesuwanie, popychanie czy nawet odrzucanie. Choć zabawa i trening raczkowania zawsze powinny odbywać się pod okiem opiekuna, trwałość produktu zapewni bezpieczną zabawę.

Jeśli tylko szukacie zabawki, która nakłoni niechętnego maluszka do podjęcia prób raczkowania, wypróbujcie moc Rolera, z pewnością ta kolorowa zabawka nie zawiedzie waszych oczekiwań i przysłuży się rozwojowi każdego małego dziecka.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

2880021
Ładowanie...