Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Dumel

 (5 produktów)

Zegar Tik Tak

115,99 
Wysyłka dzisiaj

Jeździk pociąg 4w1

317,89 
Wysyłka dzisiaj

Aparat fotograficzny

41,89 
Wysyłka dzisiaj

Flota Miejska - Samochód policyjny midi

58,39 
Wysyłka 3 dni robocze

Dumel

Firma Dumel to polska firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży zabawek i akcesoriów dla dzieci. Od 1999 roku Dumel konsekwentnie dąży do oferowania produktów, które nie tylko bawią, ale także uczą dzieci na różnych etapach ich rozwoju. Zabawki Dumel są starannie dobranymi propozycjami, które mają na celu pobudzenie wyobraźni dziecka i rozwijanie jego zdolności psychicznych i motorycznych.

W ofercie Dumel znajdziemy ponad 1000 różnorodnych produktów, takich jak gryzaki czy grzechotki dla niemowląt, które pomagają im eksplorować otoczenie i rozwijać swoje zmysły. Dla starszych dzieci firma oferuje szeroką gamę zabawek, takich jak figurki, maskotki, jeździki oraz zdalnie sterowane modele, które zachęcają do kreatywnej zabawy i rozbudzają potrzebę tworzenia. Dumel stawia na jakość oraz bezpieczeństwo swoich zabawek, aby rodzice mogli mieć pewność, że ich pociechy będą się bawić i rozwijać w bezpiecznym środowisku.

Zespół Dumel to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają na celu doboru zabawek odpowiednich dla rozwoju psychicznego i motorycznego dziecka. Pragną oni, aby zabawki Dumel były obecne w życiu dzieci od momentu ich narodzin aż do osiągnięcia samodzielności. Dzięki starannemu doborowi produktów, Dumel zyskuje zaufanie rodziców, którzy pragną dla swoich dzieci nie tylko radosnych chwil, ale także wartościowej edukacji poprzez zabawę.

Ładowanie...