Refleksje o tym, co najważniejsze
W życiu chyba każdego człowieka przychodzi taki czas, w którym pojawiają się pytania o sprawy ważne i poważne. I jak niełatwo zgadnąć odpowiedzi na nie bywają trudne, wymagające uwagi, skupienia i czasu. Siedzimy, głowimy się, dzwonimy do przyjaciela i pytamy publiczności, a tymczasem wszystkie odpowiedzi zawarte są w jednym miejscu: w Biblii. Nie zawsze są one widoczne na pierwszy rzut oka (lub mCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Pomoc Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 224
- Wymiary: 202 x 139
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3206214
Tytuł
Refleksje o tym, co najważniejsze
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
224
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2022
Wymiary
202 x 139
Wysokość
139 mm
Długość
202 mm
Głębokość
202 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
20,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Refleksje o tym, co najważniejsze” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









