Przypływ nr 16
praca zbiorowa
"Przypływ wypełnia lukę, jaką jest brak polskojęzycznej platformy literackiej. Piszący w ojczystym języku na emigracji, doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest kultywowanie polskiego słowa, zwłaszcza dla nas, żyjących w rozsypce tu, na Florydzie. Uważam, że nadszedł czas na otwarcie drzwi dla nowej fali twórczości emigracyjnej, niekoniecznie, jak w przeszłości, opierającej się na walce o przeCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Po Godzinach
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 336
- Wymiary: 214 x 151
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3768317
Tytuł
Przypływ nr 16
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Liczba stron
336
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2026
Wymiary
214 x 151
Wysokość
151 mm
Długość
214 mm
Nasza cena
25,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Przypływ nr 16” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









