Xi

Kultowy serial Przyjaciele ma od lat swoich wiernych fanów na całym świecie. Z bohaterami utożsamiają się kolejne pokolenia, a popularność najbardziej znanego sitcomu wszechczasów nieustannie rośnie. Jednak czy - Rachel Green (Jennifer Aniston), Monica Geller (Courteney Cox), Phoebe Buffay (Lisa Kudrow), Joey Tribbiani (Matt LeBlanc), Chandler Bing (Matthew Perry) i Ross Geller (David Schwimmer) - paczka kochających życie przyjaciół, w poza ekranowym życiu, ma swoje ciemne strony?

"Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz", czyli historia Matthew Perry'ego

Matthew Perry, serialowy Chandler, mistrz ciętej riposty i król sarkazmu w swojej szczerej książce zdradza kulisy życia na planie kultowego serialu. Niezachwianie szczera, zabawna, a jednocześnie poruszająca historia zmagań aktora z uzależnieniem, pokazuje, że życie to nie bajka. Z typowym dla niego poczuciem humoru i rozbrajającą szczerością przedstawia swoją autobiografię, w której opisuje historię utraconej miłości, najciemniejsze dni, codzienne zmaganie się z chorobą i najlepszych przyjaciół, których miał obok siebie.

"Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz" to pozycja idealna dla miłośników sitcomu, która pozwala zbliżyć się i poznać historię prawdziwego Matthewa Perry'ego, jakiej nie opisał wcześniej żaden brukowiec.

Matthew Perry król ironii wydaje autobiografię

Matthew Perry urodził się 19 sierpnia 1969 roku w mieście Williamstown, jest amerykańsko-kanadyjskim aktorem i producentem filmowym. Zasłynął z roli Chandlera Binga w serialu "Przyjaciele", emitowanego w latach 1994–2004. 9 listopada 2022 premierę miała jego autobiografia "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz" - pozycja wydana dzięki wydawnictwu W.A.B. Książka okazała się zaskoczeniem nie tylko dla fanów serialu, ale także pozostałych aktorów grających w "Przyjaciołach".

Matthew Perry odtwórca roli Chandlera, w swojej publikacji szczególnie dziękuje Jennifer Aniston i przyznaje, że nie pamięta okresu kręcenia serialu między trzecim a szóstym sezonem, czego nie byli świadomi pozostali bohaterowie - nawet wspomniana wcześniej aktorka. Obecnie aktor wprost mówi, że chce pomóc takim ludziom jak on wyjść z uzależnienia i spirali autodestrukcji.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3302738
Ładowanie...