Przez drogi i bezdroża. Podróż po nowych Chinach. Reportaż
Latem 2001 roku Peter Hessler, wieloletni korespondent "New Yorkera", nie bez trudu zdobył chińskie prawo jazdy, a następnie ruszył w podróż przez Kraj Środka, by obserwować zmiany, jakie zaszły w Chinach dzięki rozwijającemu się przemysłowi motoryzacyjnemu i szeroko zakrojonej akcji budowy dróg. Na jego oczach niemal zupełnie wyludniona wioska niedaleko Pekinu przekształciła się w ciągu kilku latCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Czarne
- Serie: Reportaż
- Data premiery: 2021-03-03
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 504
- Wymiary: 225 x 142
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2984459
Tytuł
Przez drogi i bezdroża. Podróż po nowych Chinach. Reportaż
Autorzy
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
504
Typ okładki
twarda
Wydanie
2
Data premiery
2021-03-03
Rok wydania
2021
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
225 x 142
Waga
0.55 kg
Wysokość
35 mm
Długość
220 mm
Głębokość
140 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
35,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Przez drogi i bezdroża. Podróż po nowych Chinach. Reportaż” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









