Przez ciemne zwierciadło
Narkotyki w przyszłości w na poły autobiograficznej powieści mistrza science fiction."Nie jestem postacią występującą w tej powieści. Jestem samą tą powieścią. W tych czasach było nią całe nasze społeczeństwo"."Lata sześćdziesiąte ubiegłego wieku - w Polsce wspominane jako szara i raczej ponura mała stabilizacja epoki Gomułki - w Stanach Zjednoczonych były czasem wielkiej społecznej rewolucji. MłoCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Rebis
- Serie: Wehikuł czasu
- Data premiery: 2025-09-16
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 376
- Wymiary: 230 x 161
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3658231
Tytuł
Przez ciemne zwierciadło
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
376
Typ okładki
twarda
Wydanie
2
Data premiery
2025-09-16
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
230 x 161
Waga
0.67 kg
Wysokość
161 mm
Długość
230 mm
Głębokość
30 mm
Szerokość
158 mm
Nasza cena
58,99 zł
Symbol produktu:
9788383383828
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Przez ciemne zwierciadło” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









