Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot
-39%

99,00 zł

60,26 zł

oszczędzasz 38,74 zł (39%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł

Opis

Czym jest "Przebudzony Piłkarz"? Masz przed sobą prawdziwy podręcznik dla piłkarza, w praktyczny sposób uzupełniający trening fizyczny przez zastosowanie treningu mentalnego. To książka opracowana z myślą o młodych osobach planujących karierę piłkarską, zawodnikach szukających inspiracji i profesjonalnych piłkarzach, którzy potrzebują profesjonalnej porady. Sprawdź wskazówki Antoniego Mieleckiego oraz zaplanuj swoją sportową drogę!

Autor piłkarskich porad stawia przed sobą jasne zadanie. Chce uświadamiać tysiące piłkarzy i pomagać im w realizacji sportowych marzeń. Nie będzie to jednak możliwe bez odpowiedniej wiedzy. Dzięki tej książce dowiesz się, jak zaplanować karierę piłkarską oraz obudzić pewność siebie na boisku. Poznasz wskazówki dla młodych zawodników. Sprawdzisz, jakie są najlepsze sposoby na koncentrację i co pomaga w walce ze stresującymi sytuacjami. Antoni Mielecki wyjaśnia, jak uzyskać wewnętrzny piłkarski spokój podczas meczu oraz uniknąć najgorszych urazów. Co jednak w przypadku, gdy piłkarz został kontuzjowany? Zobacz, co ma do powiedzenia na ten temat Trener Mentalny dla piłkarzy!

"Przebudzony Piłkarz" to poradnik przeznaczony również dla rodziców małych piłkarzy, którzy chcą wspierać swoje dzieci w rozwijaniu sportowych zainteresowań i realizacji piłkarskich marzeń. Antoni Mielecki prezentuje porady treningowe dla najmłodszych sportowców, ale także przekazuje wiedzę na temat budowania piłkarskiej drogi od podstaw. Ponadto przekazuje wskazówki trenerom, prowadzącym różne grupy wiekowe w klubach.

Wiedzę o wszystkich tajemnicach piłkarskiej drogi prezentuje Antoni Mielecki. To Trener Mentalny piłkarzy, który pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu odpowiedniego nastawienia do sportowej kariery. Współpracował ze sportowcami z wielkich klubów, a wśród nich znalazły się Liverpool, Aston Villa, Celtic Glasgow i Bayer Leverkusen. Pomagał również polskim drużynom oraz młodzieżowej reprezentacji Polski! Jego zadaniem jest wspieranie zawodników w wypracowaniu mistrzowskiego poziomu.

Antoni Mielecki nie tylko przekazuje wiedzę poprzez swoje książki, ale prowadzi również szkolenia. Opracowany przez niego trening mentalny ma zapewniać piłkarzom odpowiednie przygotowanie do radzenia sobie ze stresującymi wydarzeniami, efektami urazów i wymaganiami najwyższych lig na świecie. Autor pomaga zawodnikom w określaniu ich najmocniejszych cech, by mogli w pełni wykorzystać swój sportowy potencjał, a następnie zapewnić drużynie upragnione zwycięstwo!

Sprawdź również "Indywidualny Trening Mentalny AM7" Antoniego Mieleckiego.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3050082
Tytuł Przebudzony Piłkarz
Autor Antoni Mielecki
Wydawnictwo Antoni Mielecki AM
Cena detaliczna 99,00 zł
Nasza cena 60,26 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Zbigniew K.

5/5
| 21-12-2021
Super książka. Napisana prostym językiem, dzięki czemu dobrze się czyta.

Agnieszka E.

4/5
| 30-06-2021
Autor rekomenduje tę książkę także dla rodziców młodych piłkarzy i ja się pod tym podpisuję. Jako mama 11-latka, zakochanego w futbolu i marzącego o wielkiej karierze, przeczytałam ją z zainteresowaniem i dużo dla siebie wyniosłam. Trochę irytował mnie styl autora, chwilami przesadnie entuzjastyczny, z elementami pospolitego coachingu, ale nie to w tej książce jest najważniejsze. Bardzo zależy mi, aby wspierać swojego syna i wpoić mu zdrowe podejście do sportu, dlatego walory merytoryczne książki przekonują mnie do niej w pełni.

Maciej O.

5/5
| 29-06-2021
Bardzo się cieszę, że w środowisku rośnie świadomość znaczenia sfery mentalnej w uprawianiu sportu, i że na rynku pojawia się coraz więcej poświęconych temu książek. "Przebudzony piłkarz" to bardzo wartościowa pozycja, autor porusza w zasadzie wszystkie ważne kwestie związane z mentalnością sportowca-zwycięzcy, także z perspektywy trenerów, rodziców itd. Na pewno skorzysta z niej każdy, kto chce zawodowo grać w piłkę nożną, gdzie presja i konkurencja są ogromne.

Bartłomiej C.

5/5
| 25-06-2021
Książka Antoniego Mieleckiego, eksperta od przygotowania mentalnego piłkarzy, trafi w potrzeby także przedstawicieli innych dyscyplin sportu. Kwestie takie, jak budowa pewności siebie, radzenie sobie z presją, samodyscyplina, zachowanie po porażce są przecież wspólne dla wszystkich sportowców. Polecam ją wszystkim uprawiającym sport, nie tylko wyczynowo, ale też dla siebie, w celu przekraczania indywidualnych granic.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
25. maja, śr. — 26. maja, czw.
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
26. maja, czwartek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
26. maja, czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
26. maja, czwartek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...