Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Przebudzony Piłkarz

Czym jest "Przebudzony Piłkarz"? Masz przed sobą prawdziwy podręcznik dla piłkarza, w praktyczny sposób uzupełniający trening fizyczny przez zastosowanie treningu mentalnego. To książka opracowana z myślą o młodych osobach planujących karierę piłkarską, zawodnikach szukających inspiracji i profesjonalnych piłkarzach, którzy potrzebują profesjonalnej porady. Sprawdź wskazówki Antoniego Mieleckiego Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Antoni Mielecki AM
 • Data premiery: 2021-07-22
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 230
 • Wymiary: 215 x 150

Czym jest "Przebudzony Piłkarz"? Masz przed sobą prawdziwy podręcznik dla piłkarza, w praktyczny sposób uzupełniający trening fizyczny przez zastosowanie treningu mentalnego. To książka opracowana z myślą o młodych osobach planujących karierę piłkarską, zawodnikach szukających inspiracji i profesjonalnych piłkarzach, którzy potrzebują profesjonalnej porady. Sprawdź wskazówki Antoniego Mieleckiego oraz zaplanuj swoją sportową drogę!

Autor piłkarskich porad stawia przed sobą jasne zadanie. Chce uświadamiać tysiące piłkarzy i pomagać im w realizacji sportowych marzeń. Nie będzie to jednak możliwe bez odpowiedniej wiedzy. Dzięki tej książce dowiesz się, jak zaplanować karierę piłkarską oraz obudzić pewność siebie na boisku. Poznasz wskazówki dla młodych zawodników. Sprawdzisz, jakie są najlepsze sposoby na koncentrację i co pomaga w walce ze stresującymi sytuacjami. Antoni Mielecki wyjaśnia, jak uzyskać wewnętrzny piłkarski spokój podczas meczu oraz uniknąć najgorszych urazów. Co jednak w przypadku, gdy piłkarz został kontuzjowany? Zobacz, co ma do powiedzenia na ten temat Trener Mentalny dla piłkarzy!

"Przebudzony Piłkarz" to poradnik przeznaczony również dla rodziców małych piłkarzy, którzy chcą wspierać swoje dzieci w rozwijaniu sportowych zainteresowań i realizacji piłkarskich marzeń. Antoni Mielecki prezentuje porady treningowe dla najmłodszych sportowców, ale także przekazuje wiedzę na temat budowania piłkarskiej drogi od podstaw. Ponadto przekazuje wskazówki trenerom, prowadzącym różne grupy wiekowe w klubach.

Wiedzę o wszystkich tajemnicach piłkarskiej drogi prezentuje Antoni Mielecki. To Trener Mentalny piłkarzy, który pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu odpowiedniego nastawienia do sportowej kariery. Współpracował ze sportowcami z wielkich klubów, a wśród nich znalazły się Liverpool, Aston Villa, Celtic Glasgow i Bayer Leverkusen. Pomagał również polskim drużynom oraz młodzieżowej reprezentacji Polski! Jego zadaniem jest wspieranie zawodników w wypracowaniu mistrzowskiego poziomu.

Antoni Mielecki nie tylko przekazuje wiedzę poprzez swoje książki, ale prowadzi również szkolenia. Opracowany przez niego trening mentalny ma zapewniać piłkarzom odpowiednie przygotowanie do radzenia sobie ze stresującymi wydarzeniami, efektami urazów i wymaganiami najwyższych lig na świecie. Autor pomaga zawodnikom w określaniu ich najmocniejszych cech, by mogli w pełni wykorzystać swój sportowy potencjał, a następnie zapewnić drużynie upragnione zwycięstwo!

Sprawdź również "Indywidualny Trening Mentalny AM7" Antoniego Mieleckiego.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3050082
Tytuł
Przebudzony Piłkarz
Wydawnictwo
Liczba stron
230
Data premiery
2021-07-22
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
215 x 150
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.56
Długość
150
Głębokość
215
Wysokość
150
Cena detaliczna
99,00 zł
Nasza cena
78,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
11 recenzji
 • 5
  9
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Zbigniew K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-21
  Super książka. Napisana prostym językiem, dzięki czemu dobrze się czyta.
 • Agnieszka E. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-06-30
  Autor rekomenduje tę książkę także dla rodziców młodych piłkarzy i ja się pod tym podpisuję. Jako mama 11-latka, zakochanego w futbolu i marzącego o wielkiej karierze, przeczytałam ją z zainteresowaniem i dużo dla siebie wyniosłam. Trochę irytował mnie styl autora, chwilami przesadnie entuzjastyczny, z elementami pospolitego coachingu, ale nie to w tej książce jest najważniejsze. Bardzo zależy mi, aby wspierać swojego syna i wpoić mu zdrowe podejście do sportu, dlatego walory merytoryczne książki przekonują mnie do niej w pełni.
 • Maciej O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-29
  Bardzo się cieszę, że w środowisku rośnie świadomość znaczenia sfery mentalnej w uprawianiu sportu, i że na rynku pojawia się coraz więcej poświęconych temu książek. "Przebudzony piłkarz" to bardzo wartościowa pozycja, autor porusza w zasadzie wszystkie ważne kwestie związane z mentalnością sportowca-zwycięzcy, także z perspektywy trenerów, rodziców itd. Na pewno skorzysta z niej każdy, kto chce zawodowo grać w piłkę nożną, gdzie presja i konkurencja są ogromne.
 • Bartłomiej C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-25
  Książka Antoniego Mieleckiego, eksperta od przygotowania mentalnego piłkarzy, trafi w potrzeby także przedstawicieli innych dyscyplin sportu. Kwestie takie, jak budowa pewności siebie, radzenie sobie z presją, samodyscyplina, zachowanie po porażce są przecież wspólne dla wszystkich sportowców. Polecam ją wszystkim uprawiającym sport, nie tylko wyczynowo, ale też dla siebie, w celu przekraczania indywidualnych granic.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. lutego, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. lutego, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 28. lutego, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. lutego, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. lutego, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. lutego, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. lutego, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. lutego, środa
0,00 zł

O Autorze


3050082
Ładowanie...