- +2
Projekt Plusz Fryzurki. Różyczka
Zrób swojemu pluszakowi szałową fryzurkę! Udekoruj swojego pluszaka za pomocą pompki aerografu. To proste! Przyklej szablon i użyj sprayu, aby stworzyć fantastyczne wzory. Możesz nawet pokolorować mu włosy i stworzyć z nich szałową fryzurkę! A po zabawie, po prostu go wypierz i zacznij od nowa. Zawartość opakowania: -1 pluszak -1 pompka aerografu -2 markery do pompki -15 szablonów wielokrotnego użCzytaj więcej
- Producent: Epee
- Serie: Projekt Plusz Fryzurki
- Okładka: inna
- Wymiary: 216 x 164
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3601686
Tytuł
Projekt Plusz Fryzurki. Różyczka
Producent
Serie:
Wiek od (lata)
6
Liczba elementów zakres
Do 49
Typ okładki
inna
Wymiary
216 x 164
Wysokość
164 mm
Długość
216 mm
Szerokość
170 mm
Nasza cena
38,39 zł
Symbol produktu:
259778
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Projekt Plusz Fryzurki. Różyczka” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









