Problem ucieczek osadzonych
Książka Problem ucieczek osadzonych na przykładzie próby zbiorowej ucieczki z Zakładu Karnego w Wadowicach w lutym 1979 roku autorstwa Kamila Małyszko to wnikliwe i kompleksowe studium jednego z najbardziej dramatycznych incydentów w historii polskiego więziennictwa. Autor, opierając się na bogatych źródłach archiwalnych, relacjach świadków oraz analizach ekspertów, przedstawia czytelnikowi niezwyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Fundacja na rzecz Czystej Energii
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 95
- Wymiary: 236 x 167
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3556775
Tytuł
Problem ucieczek osadzonych
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
95
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2024
Wymiary
236 x 167
Waga
0.17 kg
Wysokość
167 mm
Długość
236 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
31,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Problem ucieczek osadzonych” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









